Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Fogyókúrás túrmixot ismertek?...

Fogyókúrás túrmixot ismertek? Ami bevált.

Figyelt kérdés

Zöldség raktárban dolgozom szoval van minden .

De inkabb csak zöldségből érdekelne valami jó laktató turmix.

Mert elkezdtem egy káposzta leves diétát , és hiába ettem egesz nap, olyan érzésem volt mintha lyukadna kifelé a gyomrom

Ugyhogy vettem ma egy turmixgépet meg bio kókuszos proteint , és szeretném a segitségeteket kérni , hogy mit hogyan is csináljak .

Mert eddig is fogyóztam , csak az volt a baj hogy nem volt bevezetve semmi étrend amit betartanánk , így hát össze vissza ettem salatát , gyümölcsöt meg amit megkívántam 😂

Le is fogytam 5 kilót 2 hónap alatt , de már nagyon nehezen megy lejjebb 😔

Ha tudtok valami jo ézrendet azt is meg köszönném 😊😊

És a kokúsz proteintől is kérek véleményt 😊



2018. ápr. 9. 21:47
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

*étrendet

*kókusz

Csak a kötekedők kedvéért 😂

Tudom hogy van még hiba, ne is kezdjétek, koncentráljatok a kérdésemre . Köszönöm 😂

2018. ápr. 9. 21:49
 2/12 anonim ***** válasza:

Az imént nyomtam be az egy literes spenót/paradicsom turmixom maradék 7-8 decijét... :) Szinte csak így tudom megenni a spenótot, a kedvenc paradicsompürém feldobja. Mirelit spenótpüré. Ízesíteni sem kell, meg semmi, csak kapott egy kis zellerfőzőlevet (máskor vizet), mert nagyon sűrű.


Mások gyümölcsös zöldturmixai sosem jöttek be, csak elrontja a zöld a gyümölcsöt (nem szeretem a zöld leveleket). De ez tetszik. S jó, ha az emberben bújkál némi éhség vagy étvágy, de nem akarja már este elrontani a kiváló napját.


Plusz nekem kell a spenót tápanyagtartalma, csak ugye máshogy nem sikerül megennem.


A proteinnel nem tudok mit kezdeni (az vajon az, amit láttam egy webshopban? kevés fehérje, de legalább drága... mondjuk lehet, hogy poén, de én ételekben is inkább túl sok fehérjét viszek be, mint keveset), turmixokban legalábbis. Én palacsintának próbálnám megsütni első körben.


Írsz zöldségről, gyümölcsről, de valami normális étel is kéne, egyrészt ami laktat és nem cukros, másrészt fehérje, harmadrészt zsír, ezek azért fontosak. Mit eszel még?

A káposztaleves aranyos, de amellé tuti valami száraz dolgot kívánnék, nem turmixot...

2018. ápr. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Egyszerűen nem tudom már mit főzzek ami nem hizlal

Salatákat szoktam enni

Szoktam húst sütni a baratomnak , abból szoktam enni1-2 darabot es annyi

Nem találtam még a neten olyan kaját ami tetszene

Valami egyszerű de laktatót akarok

És hiába iszom a sok vizet , az se veszi el az étvágyam , csak azt érzem ahogy folyik lefele az üres gyomromban , és nagyon nem kellemes ézés

Meg

Nem akarok én csak turmixom élni

Hanem pl reggelire valami jó laktatót hogy kibirjam pár órát

Délbe megint káposzta leves 😂😂😂 vagy barmi más

Mert hiába ettem ma levest meg narancsot

Üre maradt a gyomrom

Ezért akarok egy étrendet

És jo lenne ha segitenetek

Mert nem tudom összerakni

És jó lenne egy tapasztalt ember akinek már pl segített a fogyásban

2018. ápr. 10. 00:37
 4/12 anonim ***** válasza:

Jó, de milyen alapanyagokat szeretsz? Kell valami kiindulópont. Ha én keményen diétázom, elég egyszerű az alapállásom: tojást eszem és kész. Persze zöldséget is, gyümölcsöt, zsírt meg pici ezt-azt, de 1300 kcalnál néha már az az érzésem, hogy tojást eszem tojással, ami sokszor igaz is és alapvetően nem baj, csak kell mellé egyéb.

No de más ember nem is eszik tojást, mégis megvan, elég sok dolgot lehet enni. Ha az ember tudja a neki ideális és működő makrókat, az már igen komoly támpont, főleg extrém esetben, ahol ez egy csomó ételt kiejt.


Ha más típusú vagy, mint én (ez valószínű), akkor nem segítenek a saját tapasztalataim. A kétfős családomban is drasztikusan más feltételei vannak az ebédig kitartó jóllakottságnak, ami csak a reggeli kalóriamennyiségét érinti, a mibenléte majdnem teljesen mindegy. Sokaknak ugyebár már számít, mit esznek reggel. De valami fehérjedús, zöldséget is tartalmazó reggelivel nehéz mellényúlni szerintem, az egy laktató kombó. Akinek ilyenkor sok kalória kell, az persze egyen hozzá még szénhidrátot (valami jó kis összetettet, de akinek jó és nem lesz tőle éhes, akár gyümölcsöt is ehet) vagy zsírt.


Azért is szeretem a tojást, mert 1-2 perc alatt megvan sok egyszerűbb formája, sőt főtten sok nappal előre is elkészíthető s akkor van mire rárepülni éhesen és lustán, amikor még egy rántotta is macerás időhúzásnak tűnik, a csoki és a sós mogyoró pedig ott van a polcon (és sokkal kevésbé laktat, mint a tojásfehérje).

De persze sok egyszerű étel van.


Csak a kalóriatöbblet hizlal, de nekem is vannak ételeim, amiket fogyáskor érdemes kerülnöm. Van, akinek nincsenek, mert a jóllakása pusztán kalóriafüggő.

2018. ápr. 10. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Nezegettem a neten étrendeket

De mind annyira koplalós hogy bele se kezdek

Reggeli egy csesze kavé

Délbe egy alma

Meg ilyenek 😂

Szoktam magamnak csinalni jégsalátát , paradicsommal ubival , lila hagymával, főtt tojás ey kevés főtt hús meg fogkagymás joghurt

Amugy finom

De mindennap 10-12 órát dolgozok

És mindig frissen rakom össze szünetbe

De elveszi a szünetem

És nincs időm mindennap megcsinálni

Azért gondoltam olyan étrendre mint pl a káposzta leves , hogy csak meg kell főzni és bármikor lehet enni , csak melegiteni kell

Bocs ha kicsit érthetetlenül írtam

De nekem még nagyon reggel van 😂

2018. ápr. 10. 08:30
 6/12 anonim ***** válasza:

[link]

Én ezzel indultam kezdőként. Ez csak egy alap szabd testre magadnak. Szerintem estére simán kicserélheted turmix rá vacsorát vagy még jobb ha az egyik dél-dél utáni étkezésed

Cseréled ki ha turmixoljuk akarsz inni.

2018. ápr. 10. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nekem pont a káposztaleves lenne macerás, megeszem egy fél lábossal és éhezem (megnéztem, 5 liter lenne elég egy fogyós napra a kalóriát nézve, de brutál szénhidrátos lenne és hiányozna jóformán minden fontos tápanyag. éheznék feszülő hassal). Nekem a muffinformában sütött szezámsütik sokkal jobbak, kalóriára és fehérjére szükség van, rengeteg szénhidrátra nem feltétlenül.

Egy rendes napba óhatatlanul kell többféle étel, de vannak azért egyszerűek. A zöldséget lehet nyersen is enni, valami jó kis fehérjét max. percek alatt meg kell sütni, de van, ami rögtön ehető... A rizs, köles munka nélkül főzhető egy nagy adaggal...


Csupa lightos valamiről írsz, te tényleg tudsz dolgozni koplalva vagy mi van? De a fogyási ütemed alapján valószínűleg nem koplalsz, enned kell mást is. No mindegy, leírtam, amit tudtam.

2018. ápr. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

A káposzta leves nem csak káposztából áll

Hanem sárgarépa , karalábe , celler gyökér, petrezselyem

Tegnap csinàltam zabpehely kekszet almaval meg kokusz lisztel

Elég gyenge ize van

De nassolni valonak elmegy 😂

Amugy birok dolgozni

Nem annyira koplalok

Amúgy most is káposzta levest eszek😂

Meg csinaltam turmixot

Azt meg kesobb ha megehezek

2018. ápr. 11. 12:12
 9/12 anonim ***** válasza:

Ismerem a káposztalevest, egyik kedvencem, de akárhogyan csinálod, brutálisan kalóriaszegény és sok tápanyag hiányzik belőle. "Nasinak", vízbevitelnek, sőt még zöldségbevitelnek is jó, de ételnek elég gyenge.


A kókuszliszt nem mindenkinek jön be, nekem nagyon elrontja a sütnivalókat, kivéve, ha csak egy keveset használok. Megvan a szerepe, de fő lisztként sosem használom.


A fehérjére miért nem fókuszálsz jobban? Ne szinte csak szénhidrátot egyél.


A koplalásnak köze nincs az éhséghez s ahhoz, hogy tudsz-e dolgozni egy ideig. Ha kevés a kalória vagy akár sok fontos tápanyagból van hiány, éhezik a tested. Sok ember jól elvan minimális vagy akár nulla kalóriával egy hónapig is, dolgoznak meg minden, de attól még koplalnak. Nem az érzéseken múlik ez. Éhezni (itt: szinte folyton kínzóan éhesnek lenni) lehet kalóriatöbbletben is, az éhségérzet becsapós.

2018. ápr. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Mert nem tudom hogyan kezdjek bele , vagy mit főzzek .

Már annyira rákattantam a fogyókúrára hogy félek magas kalória ételt enni.

Félek enni 😂

Az utóbbi időben annyira elhanyagoltam magam

Hogy most minden zsír ami rajtam van idegielg kikészit

Juniús 5re akarok lefogyni

Még vagy 6 kilót ( most 65vagyok )

Tornáznom is kéne mert ugye az többet ér , de mindennap 10-12-15 órát dolgozom , ezért munka után örülök ha van erőm még fürödni

Te nem tudsz valami étrendet???

Amit elkezdenék?

Mindegy miből van , csak hatásos legyen . Nem válogatok

2018. ápr. 11. 21:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!