Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Valaki fogyott már az almaecet...

Valaki fogyott már az almaecettől az almaecet kapszulától?

Figyelt kérdés
Ha fogytatok valamelyiktől Mennyi idő alatt? Melyik a hatásosabb?

2018. aug. 5. 19:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%
nem
2018. aug. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%
Istenem...
2018. aug. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én akkor próbáltam az almaecetet amikor stagnált a súlyom, de az égvilágon semmit se csinált. Egy hónapig ittam felvizezve de semmi haszna nem volt. Salátaöntethez szoktam már csak használni de nem fogyaszt.
2018. aug. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
63%
Mindkettő ugyanolyan hatásos. A lényeg, hogy az almaecet kapszulát végbélkúpként kell használni, az almaecettel pedig beöntést kell csinálni. Így van a leírás a www.leakarokfogynidelustadisznovagyok.hu-n
2018. aug. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Bármitől le lehet fogyni, ha keveset eszel belőle, keveset eszel mellé másból, és sokat mozogsz.
2018. aug. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Alamecet a fogzomancot teszi tönkre ugyh par alkalom utan ratalaltam erre es abbahagytam a fogyasztasat.
2018. aug. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
33%

Rendszeresen iszok almalecetet, érezhetően jót tesz a térdemnek. Nagyon egészséges, sok mindenre jó. Fogyásra is! Itt jön a de: De azt már nagyanyáink is tudták, hogy ha minden reggel iszod, fél év alatt egy hüvelykujjnyit vehetsz be a kötényedből. Magyarul változatlan érkezés mellett kb. 3-5 kiló fogyás 6 hónap alatt, 0,5 kg/hó a reális, várható fogyás. (Gyógynövényes ismereteim alapjàn.) Ez a mai rohanó világunkban nem az a tempó, amire a többség vágyik.

Nekem a nagyi másik módszere vált be: nem vacsorázok. Ez az este 6 után nem eszek. Így ugye értelemszerűen kevesebb a bevitt kalória, amitől kb. 5 kg megy le egy hónap alatt. Viszont eszek mindent, így nincs lemondás, és nem lesz unalmas, hogy mindig ugyanazt eszem, és szàmolgatok.

2018. aug. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Próbáltuk egy rokonommal, nem fogytunk tőle.
2018. aug. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Önmagában semmit nem ér, vagyis attól hogy almaecetet iszol, de mellette zabálsz, nem fogsz lefogyni.

Én rendszeresen iszom hígítva, almafröccsnek, de csak azért, mert jobban oltja a szomjam, illetve jót tesz az emésztésemnek. A fogzománcról annyit, hogy így hígítva szerintem a fogzománc roncsoló hatása felér a cukor nélküli teáéval, tehát kb. semmit nem vettem észre.

2018. aug. 6. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Koszi a válaszokat
2018. aug. 6. 09:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!