Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez lehet az almaecettől?

Ez lehet az almaecettől?

Figyelt kérdés

Tévedések elkerülése végett:

nem fogyókúrázni szerettem volna, csak azért teszem fel itt a kérdést, mert többen használhatták már az ebben a témakörben válaszolók közt.


Mostanában elég stresszes a munkám, így gyakrabban előfordult napokig tartó székrekedés, amit egyszerűen utálok. Kedden voltam egy barátnőmnél, aki rendszeresen használ almaecetet, felajnlotta, hogy "bekever egy adagot" nekem is, az jót fog tenni. Használt is, viszont kedd estére gyomor csikarást, gyengeséget éreztem.

Azóta gyenge a gyomrom, iszonyú fáradékony vagyok, és mintha lázas lennék, de csak 37°C a hőm.

Orvoshoz a héten nem tudok elmenni.


Lehet az almaecet hatása ez? Valaki tapasztalt már ilyet? Köszönöm a válaszokat!



2012. okt. 25. 13:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szinte teljesen biztos, hogy nem.
2012. okt. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

nem gondolnám, hogy ez az almaecettől lenne!

én elég sokáig ittam, semmi bajom nem volt.

esetleg még egy gyomorégést el tudok képzelni, de ilyen tüneteket, amiket te irtál, nem.

2012. okt. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!:)
2012. okt. 25. 13:23
 4/12 anonim ***** válasza:

Én is iszom hónapok óta napi 3x.

Egyébként az almaecet tisztít, salaktalanít, azért is volt "hatása" az éppen akkor aktuális problémád megoldására. De előfordulhat, hogy a szervezetedben még tovább is dolgozott az almaecet, nemcsak addig, ameddig "ki kellett menned".


Nekem egy szakképzett ápolónő mondta, hogy napi 3x, egy pohár vízbe 1-1 evőkanálnyi almaecet, kúra-szerűen, ő 3 hónapig itta, és csodákat művelt vele. Persze nem feltétlenül kötelező az egy evőkanálnyit beleraknod, tehetsz abba kevesebbet is, ha egy tisztító-kúrát akarsz csinálni.

2012. okt. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszi!

Igen, amúgy rögtön megoldotta a problémámat.

Viszont a barátnőm két kanállal tett bele, na itt lesz a baj (?).

2012. okt. 25. 15:19
 6/12 anonim ***** válasza:

Két kanállal persze hogy szinte azonnali hatás lett, ekkor viszont előfordulhat, hogy a gyomrát jelenleg ez piszkálja.


Egyen zsíros-kenyeret, vagy kétszersültet, vagy pirítós-kenyeret. Natúr háztartási kekszet. Olyasmit, ami a gyomorsav többletet mielőbb felszívja!

2012. okt. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

A gyomorban.. sósav van. Baromi erős sósav.

Az ecet semmit sem változtat, sem 1 sem 2 kanállal (az csak pár gramm GYENGE sav szemben a jóval több erős HCL sósavval!)


Nem kellene belemagyarázni, sem pozitív sem negatív hatást (akad mindkettő, de rövid távon nem észrevehető!!)

2012. okt. 26. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Vírusos megbetegedés amúgy, kiderült.

2012. okt. 26. 12:24
 9/12 anonim ***** válasza:

Nem akartam tippelgetni, de fertőzésre / minőségre nem megfelelő ételre voksoltam volna. Eleve, hőemelkedés.. :)


Jobbulást!

2012. okt. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Köszi!

:)

2012. okt. 27. 12:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!