Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Szerintetek a mozgás tényleg...

Szerintetek a mozgás tényleg csökkenti az adipex hatását?

Figyelt kérdés
2010. jún. 20. 14:20
 1/8 anonim ***** válasza:
36%
na most kaptam röhögőgörcsöt, nem elég, hogy lusta vagy normális fogyókúrába fogni, még a sport ellen is találsz kifogást magadnak?....
2010. jún. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hihi:)Ez vicces egy héten legalább hatszor lent vagyok a terembe és kardiozok keményen az utolsó 5kilomtól szeretnél megszabadulni.Most kezdtem el szedni.És egy ismerősöm azt mondta olyan mint a speednél,hogy pörögnek mozognak és annál gyorsabban ,megy ki a hatása.Tehát értelmes választ nem tudsz adni,akkor ne is írj ide!köszönöm
2010. jún. 20. 17:45
 3/8 anonim válasza:
17%

Ez akkor is tök vicces :D


1 - pénzt ölsz fogyasztószerekbe


2 - az egyszerű mozgásba is. Talán nem lenne egyszerűbb lemenni futni bringázni, vagy úszni :D ??

(még hogy rossz az életszínvonal)


3 - minden gyógyszerre, fogyasztószerre és egyéb méregre rá van írva pontosan, hogy és mikor kell használni. Ha olvasni tudsz nyert ügyed van :D

2010. jún. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
37%

Szia.Ne is foglalkozz azokkal akiknek az első véleménye az,hogy te lusta vagy és ezért szedsz esetleg valamit ami könnyebben segít leadni azt a plusz pár kilót.

Én is szedem az Adipexet. Nekem az a tapasztalatom ezzel kapcsolatban,hogy ha edzek mellette akkor sokkal tovább meg jobban bírom a terhelést! :D ami ugyebár nem is rossz. De szerintem a mozgás tényleg csökkenti a hatását,olyan téren hogyha befejeztem az edzést már nincsen akkora szájszárasságom (ami elvileg az egyik mellékhatása) meg a többi...

Ami valójában engem nem zavar még jó is,hiszen leedzettem a napi adagom :) utána nem is kell érezni ezeket..

Viszont az álmatlanság (másik mellékhatás) az bizony nem múlik el :P Szóval én nem is szedem naponta..,de így is hatásos :)

Sok sikert a fogyáshoz!

2010. jún. 27. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
53%
Kedves utolsó, nem ártana ha elolvasnád a tanácsodat. Az adipex nagyon drasztikusan lecsökkenti az étrendet, tehát nem viszel be túl sok tápanyagot, ennek ellenére jobb lesz az állóképességed, te itt nem érzed, hogy valami nem stimmel? Érthető, hogy ez segíti a fogyókúrát, de nagyon komoly egészségkárosító hatása van, egy pillanatig ne a fogyásra koncentrálj, hanem a fogyás utáni életedre. Amikor végre eléred az eredményt, akkor már zavarni fog, hogy milyen károkat okoztál magadnak. Ne szedjetek be mindenfélét, ezek nélkül is el lehet érni eredményt, persze több munkával de sikerülni fog:)
2010. jún. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
38%
Ne szedd azt a mérget! Inkább táplálkozz egészségesen. Teljes kiőrlésű kenyér. Sav-lúg egyensúly figyelembevétele. Mesterséges vegyianyagok száműzése. Édesítő szerek száműzése. Glutén csökkentése. Tejtermékek csökkentése esetleg száműzése. Élőjoghurt, szívbarát margarin kukába!!! A legfontosabb: ne egyél olyan ételt ami nem hasonlít eredeti formájára!!! Napi egy alma és nulla helyett egy NYERS répa elfogyasztása kötelező!!! A sav-lúg egyensúlyról oldalakat írhatnék. Vegyél könyvet!
2010. júl. 2. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
53%

az nincs betiltva?

amúgy meg te tudod mit ér az egészséged!!!

2010. nov. 11. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
23%

Nem csökkenti. Illetve szer nélkül is kell lenni regenerálódási fázisnak! Néha pont egy kis cukros palacsintától indul meg a fogyás, mert a szervezet nem izmokból kezdi el kiszedni a glükózt, szénhidráthiány miatt! 3-nap után kezd a koplalástól az izom sorvadni. Minél több az izmod, annál többet ehetsz büntetlenül. Most néhány köcsög kiforgatja majd a szavaimat, hogy a palacsinta fogyaszt! Nehezebben megy le az állandó intenzív edzéstől! Amikor valaki fut, akkor is úgy érdemes, hogy hol gyorsan, hol lasssann...Paradox, de így van! Ez nem lustaság, a jó kur.a anyátok!

Bocsánat, de ideges vagyok, amikor olyan ír, akinek nincs saját tapasztalata! Meg a dietetikusoktól is, minden második tehén!

Egyszer a lugosítás a menő, máskor ellenkezője, együnk savasat, citromot!

Én azt mondom, mértékkel és hallgassun arra a hangra, ami mondja mikor mit kell enni. De ne arra a hangra, ami csak jutalmazásból akar enni jégkrémet!

Ezt sem fogjátok érteni!

Én egy megnemértett ember vagyok! :D

2011. okt. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!