Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Crazy Fit-tel lehet fogyni?

Crazy Fit-tel lehet fogyni?

Figyelt kérdés
Az a rázós edzőgép :)
2008. nov. 3. 20:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
sajnos nem. ha le lehetne, akkor mindenkinek lenne ilyen gépe, és mindenki vékonyan-karcsún mászkálna az utcákon.
2008. nov. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
első válaszoló: neked van ilyen géped?
2008. nov. 5. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Kedves második válaszoló, tudsz nekem valamit mondani ezzel a géppel kapcsolatban? Mert én most járok egy szalonba, ahol van ez a gép, és nagyon jónak gondolom. Az amerikaiak odavannak érte... volt aki azt írta, hogy 2,5 hét alatt fogyott 7 kg-t. Belinkelem, mégis miről van szó:


http://www.youtube.com/watch?v=94zqZAWYEZ8&feature=related

2008. nov. 6. 07:51
 4/6 anonim válasza:

szia, a második válaszoló vagyok.


megnéztem a videót, nekünk nem ilyen van, ez már profibbnak tűnik a miénk ha ráálsz nem kezd el rázni, hanem van egy szalag, amibe belebújsz és ha megnyomsz egy gonbot, a gép azt kezdi el rázni...az meg téged:)


igazából nem tudok túl sokat mondani, mert nem használtam sokat ezt a gépet, de anyukám mesélte,hogy, anno, ha centrifugázott a mosógép, és nagyon rázott, ráült, hogy ne ugrálja körbe a fürdőszobát...szerencsés mellékhatásként két hét alatt lefogyott pár kilót...persze azér nem túl sokat...szóval ha a rázás a lényeg....de nem értek hozzá, sajna, nem nagyon tudok megbízható infókat mondani...mindenesetre a vérkeringésnek jót tesz :)

2008. nov. 6. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
:D:D:D centrifuga :) naaa, viszont tény, hogy a csípőmből lefaragott 2 cm-t és a combomról is. 2 alkalommal voltam eddig. Nem rosssz :) Bízok benne, egy segítőeszköznek nem rossz. :) Kösziiii
2008. nov. 8. 13:15
 6/6 anonim ***** válasza:

nekem van ilyen gépem, és szerintem nagyon jó, érzem hogy megdolgoztatja a hájat

eredmény még nincs, ma kezdtem a fogyikúrát és tegnap jött meg a gép... viszont október óta jártam heti 1x konditerembe és csak ezt a gépet használtam. és működött, a gatyáim lötyögnek. pedig csak heti 1x 10 percet használtam

2012. jan. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!