Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » XLS Medical tabletta hatásos...

XLS Medical tabletta hatásos lehet diéta és rendszeres testmozgás mellett?

Figyelt kérdés
95 kg-ről szeretnék 75-re lefogyni. 8 éve már sikerült, akkor a Norbi updatet használtam. (Csak utána ellustultam, és visszajött.) Most is így akarnám, csak gondoltam esetleg közben szednék is valamit, ami meggyorsítja a dolgot.
2019. jan. 16. 10:01
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Amúgy meddig szedted az obesimedet? Sokan szednek ezt azt és ha nem történik semmi 1 hét alatt akkor elkönyvelik h nem ér semmit.Èn fogytam obesimeddel , 3 hónapig szedtem
2019. jan. 17. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
11: Úgy 1-1,5 hónapig.
2019. jan. 17. 10:21
 13/15 A kérdező kommentje:
Amúgy végülis valami minimális mennyiséget fogytam alatta, de az inkább annak volt köszönhető, hogy tudatosan ettem kevesebbet. Az éhségérzet nem csökkent.
2019. jan. 17. 11:35
 14/15 anonim válasza:

1 hónapja szedem, 180 db-nál tartok. 8kg fogyás. Többet vártam, de elégedett vagyok, mert éhség érzet nélkül fogytam. Nekem a fogyás és az új életmód elindításához kellett egy támaszpont. A következő dobozt már nem veszem meg. Sikerült beállnom napi 1500 kalória bevitelre és 2200 kalória égetésre mozgással. Naponta mérem magam, napi -20dkg.


Az én ellenségem az ízek, illatok. Ezeket kerülöm. (Jó, vagy intenzív ízek evés közben meghozzák az étvágyat, az illatok pedig evés előtt). Hangsúlyozom, ez rám vonatkozik, mások gondolom máshogy élik ezt meg. A tabletta segített elindulni ezen az úton, úgy gondolom nélküle a mai napig halogatnám az életmódváltást.


Elhagytam minden kedvenc ételem, főleg nyers zöldség és gyümölcs, sovány hús és sovány tejtermékeket fogyasztok (mindent meg lehet szokni, kb 1 hét, és kívánni fogod ezeket az ételeket is). Eleinte sétáltam, ma már esténként kocogok 10 percet. Esti lefekvés előtt 2 órával már nem étkezem, csak csapi vizet iszom.


Ezeket a szabályokat én hoztam magamnak, nem egyszerre, hanem fokozatosan. A tabletta akár placebó akár nem, segített az elindulásban és a kitartásban.

2019. febr. 25. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Meg kell mondjam, csakugyan nem különösebben használt, sőt, mintha lassabban is ment volna vele a fogyás (1 hónap alatt 3 kiló, március eleje óta, amióta nem szedem, máris lejött másfél.). Ez lehetséges, hogy pont ellenkezőleg hat?
2019. márc. 10. 12:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!