Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Mit lehet tudni a Reductil...

Mit lehet tudni a Reductil fogysztószerről?

Figyelt kérdés
2007. febr. 2. 12:35
1 2 3 4 5
 1/47 anonim válasza:
100%
Én szedtem. Eredetileg kedélyjavító szer, mellékhatása a fogyás. Orvos írja fel, erős gyógyszer. Alkoholt fogyasztani szigorúan tilos a szedése alatt. Az éhségérzetet gyakorlatilag azonnal "kikapcsolja". Az első időszakban figyelni kell arra, hogy egyen valamit néha az ember!!! Első hónapban napi egy szem, második hónapban kétnaponta egy szem. Egy adag 20.000 volt, most "csak" 8.000 ft körül van. Első hónapban brutál hatása van. Nálam minusz 8 kiló volt. A második hópapban már csak mínusz 2 kiló, így visszaálltam a napi szedésre. Szerintem egy idő után hozzászokik a szervezet, és nagyon csökken a hatása. Legalábis nálam így volt. Edzéssel kombinálva biztos a siker!
2007. ápr. 18. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim válasza:
76%
Semmi köze a kedélyjavitáshoz.Az extrém túlsúlyos embereknek irja fel az orvos 10 és 15 mg-os változata van.Adagolás napi 1.Érdemes a 10 mg-os változattal kezdeni.
2007. jún. 11. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim válasza:
100%

Az alkohollal összefüggő hatását nem tudom, mert nem kísérleteztem vele. Viszont az nem igaz, hogy nincs jelentős testsúly csökkentő hatása. Én nem jelentős testsúly töblettel kezdtem szedni. 87kg-ról indultam, 24 nap alatt fogytam 8kg-ot. (Igaz, nem a Reductil csökkentette a testsúlyt, hanem az, hogy az éhségérzet megszűnése következtében szigorú diétát tudtam tartani.) (Reggelire sovány túró, ricotta, 1 tojás vagy 1 toast növényi sajtszelettel, 1 joghurt, 1 narancs vagy alma. Persze ezek közül mindig csak az egyik volt a reggeli, nem egyszerre:). Ebédre párolt zöldségek vegyesen, esetleg hal, néha rizs vagy kics csirkehús, hüvelyes főzelékek - mind mind kicsi mennyiségben, hogy a gyomor is alkalmazkodjon. Este CSAK gyümölcsök, szigorúan esete hatig, utánna soha semmi. Amúgy a Reductil itt segített a legtöbbet, mert nélküle reggel nyolcig sose bírtam volna kaja nélkül. Próbáltam. Már 5-kor forogtam farkas éhesen az ágyban, aztán irány a hűtő, regggel 6-kor, nyolckor. Persze hogy nem fogytam.

Az tény, hogy a szervezet 3-4 hét után kezdi megszokni a gyógyszert, ezért minimális éhség jelentkezik, de ez nem is baj, teljesen viselhető. A 4. hét után kicsit megtorpan a fogyás, de ez érthető. Innentől érdemes elkezdeni napi szinten mozogni - egyrészt futás-uszás-bringa, másrészt célzott gyakorlatok a zsíros területekre- has, comb, fenék. Nem kell megszakadni, napi 20 perc elég, de kötelező, különben a szervezet visszatartó mechanizmusa miatt megáll a fogyás, akár HETI 1 kiló alá is eshet, és az kevés. A 4. héttől cél a heti 1-2 kiló. Ez egészségesen tartható, csak a diéta és a futás kell. Később nem árt olvasni kicsit a glutémiás index-ről is, a mozgás mellett jó, ha a napi kaja 4-5 részletben kerül bevitelre - pl javaslok délután egy-egy pohár paradicsomlevet elfogyasztani.

A mellékhatásokról: A reductil nálam a következőket okozta: enyhe szájszárazság, de én ezt pozitív mellékhatásnak tudtam be, ugyanis így gyakrabban ittam egy-egy pohár vizet,és ez fontos a fogyáshoz is, meg amúgy is. (Itt jegyzem meg, hogy semmilyen más ital nem megengedett a diéta alatt, mint víz, tea (CUKOR NÉLKÜL), paradicsomlé néha. A cukrot amúgy is száműztem, az elég egészségtelen édesítőszer maradt - a cukornál azért egészségesebb.)

Másik szomorú mellékhatás - egyértelmű potenciacsökkenés - ami érdekes volt, hogy nem merevedési problémák léptek fel, hanem ritkábban kívántam a szexet, kevesebbet forogtam a csajok után - de ha akció volt, akkor minden működött. Elsőre ijesztő volt, de hamar megszoktam a dolgot, (a csajom nem), és a szedés abbahagyása után 2 nap alatt elmúltak a tünetek.

Néha éjszaka voltak kisebb hőhullámok, izzadás, de nem tudom egyértelműen a Reductil számlájára írni, de kizárni sem.

Összességében teljesen pozitív tapasztalatokról számolhatok csak be, nélküle nem tudtam volna ilyen könnyedén elérni a súlytervemet. A szert 2-3 hónap után már nem érdemes szedni, és ekkor jön az igazi feladat, az elért súlyt megtartani. Marad az erős diéta, sport, és válogatott kis kalóriás és glutémiás indexű ételek.

2008. febr. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim válasza:
98%
Sziasztok!Én a Reductil 10mg-os tablettával 14 nap alatt adtam le 9 kilót! Nem ettem mellette tésztát,kenyeret,cukrot,stb.Nem igen éreztem éhségérzetet.A színpadon nagyon szédültem,és az orvosom azt mondta,hogy igen is ebédeljek meg rendesen,sőt,még édességet is egyek,mert szüksége van a szervezetnek rá.Napi 1 kapszula,és egy órát legalább minden nap sétáltam.Szerintem kiváló gyógyszer.
2008. szept. 16. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim válasza:
93%

FIGYELEM!


A Reductil tablettát,csak az orvos írhatja fel,és csak ő engedélyezheti szedését.Vese,ill szívbetegeknek és antideprsszáns gyógyszert szedők számára a reductil szedése Tilos! Az alkohol fogyasztása is szigorúan Tilos mellette!Túlsúlyos embereknek találták fel,akik a cukor betegséget,és más egyéb betegségeket szeretnének elkerülni,ami a túlsúly következménye.Nem szedhetik gyermekek,és idősek sem.Kiváló fogyást biztosít,ha betartjuk az orvos utasítását.Nekem bevált!!!

2008. szept. 16. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
77%
nem igaz,én most vettem a gytárba ,,csak úgy".
2008. nov. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
91%
Mikor kell bevenni a tablettát,ahhoz,hogy du és este ne legyek éhes???
2008. nov. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim válasza:
100%

Hello!Én fogytam 20 kilót, de 2-3 kilót felszedtem, de sajnos a betegségem miatt szükséges lenne a további fogyásra.

A kérdésem az lenne hogy mennyi ideig lehet szedni a Reductilt. És mennyi idő múlva lehet újból szedni???

Nagyon elégedett vagyok, semmiféle mellékhatás nem volt, 3 hónapig szedtem és első hónapban volt a súlyveszteségem.

A 3. hónapban már minimális volt, de nagyon örülök hogy ennyit fogytam.

Már több mint 2 hónapja hagytam abba és ez idő alatt jött vissza ez 2-3 kiló.

2009. jan. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim válasza:
100%
Én is ki szeretném probálni a reductil tablettát.Hogy tudnék hozzá jutni?Ha orvos nem irja fel?tudna nekem valaki szerezni?ha igen a mailra kérek választ?Köszönöm.
2009. márc. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
100%
Helló! Itt egy kezdö. Ma vettem be az első darabot. Az indulási súlyom 148 Kg. Kiváncsi vagyok a változásokra.
2009. ápr. 22. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!