Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Mit lehet tudni a Reductil...

Mit lehet tudni a Reductil fogysztószerről?

Figyelt kérdés
2007. febr. 2. 12:35
1 2 3 4 5
 31/47 anonim válasza:
100%
Nagyon frankó. Nekem még most van pár szem, most kéne íratnom a dokival. De ezek szerint felesleges elmennem hozzá. Kereshetek egy másik bogyót. Ismerősöm ajánlotta az adipexet. Próbálta már valaki?
2010. febr. 16. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim ***** válasza:
100%
igen..nekem sógorom is szedi és nagyon sokat fogyott már most és nem is tornázik semmi se.. kb olyan 15kg lement róla két hét alatt..de azt sem lehet nagyon a patikába kapni...(de persze vannak kik nem bírják)
2010. febr. 16. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 anonim válasza:
57%

Én nem a Reductil-t szedtem hanem egy másik gyógyszert. Olcsobb, könnyen hozzá lehet jutni, teljesen ugyan ez a hatása. Szóval amikor ma anyukám meghallotta a híradóba majd nem rosszul lett, mert tudja hogy én is ilyesmit szedtem. Nekem tényleg csak pár kilót kellet leadnom aztán 1 hónap alatt elértem a célt. De utánna 2-3 hónap mulva visszajött. Elöször nem tudtam tőle rendesen aludni meg pörögtem egész nap, de aztán meg szoktam. Bár a száj szárasságot nagyon nehezen viseltem. Elkezdtem szedni januárban is aztán akkor már nem volt olyan jó a hatása, nem vette el igazán az étvágyam. Sőt még idegbeteg-agresszív is voltam tőle, erős hangulatváltozásaim voltak, néha a depresszió jeleit éreztem magamon. Sokszor szédültem, rendszeres fejfájás...stb...nem voltam jól.

De gondolni való hogy az ilyen " csodaszereknek" mellékhatása is van!! Szóval most a hiradóban látottak után megyek a héten orvoshoz és kivizsgáltatom magam.

Szerintem nem éri meg az életet kockáztatni, pár hónap karcsúságért!!!!

2010. febr. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 anonim válasza:
100%

Én a híradóban nem láttam, viszont itt olvastam és ma kaptam a barátnőmtől egy cikket.Nagyon elkeseredett vagyok, mert a jövőhéten akartam elkezdeni megint szedni. Nekem nagyon bejött. Ami lement utána nem jött vissza.

[link]

2010. febr. 17. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 anonim válasza:
100%
A híradóban az orvos azt mondta, hogy egy fajta gyógyszer maradt, ami hasonló hatású. Vajon melyik lehet az, tudja valaki ?
2010. febr. 17. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim válasza:
100%

Sziasztok!

Van 2 havi, 15 mg-os Redum. reductiltnekem@freemail.hu

2010. febr. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim ***** válasza:
100%
Azért halnak meg egy páran ezektől a fogyó gyógyszerektől, mert nem olvassák el rendesen a használati utasítást! Először is NEM vehetik be magas vérnyomásosok...(még jó hogy páran agyvérzést kaptak..) most megy a hírekbe hogy betiltották xDDDDDDD
2010. febr. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 anonim ***** válasza:
100%
reductil és valami miniactil is benne van :S
2010. febr. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim ***** válasza:
57%
bocs minimactil :D
2010. febr. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 anonim válasza:
57%
Ja igen én is úgy voltam vele,hogy mivel nekem leginkább alacsony a vérnyomásom nekem lehet szedni....De ha nem figyeltétek volna nem csak a magas vérnyomásúaknak veszélyese. Eleve szívkárosodást okoz!!!
2010. febr. 18. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!