Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Mit lehet tudni a Reductil...

Mit lehet tudni a Reductil fogysztószerről?

Figyelt kérdés
2007. febr. 2. 12:35
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
100%
hát ez is igaz...de leginkább azoknak az embereknek köszönhetjük hogy most ezeket betiltották akik nem olvasták el azt hogy kiknek szabad szedni...
2010. febr. 18. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:
57%
ha ki írja az orvos akkor is 8000ft ba kerül???
2010. febr. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim válasza:
57%

2010 január 21.-én az EMEA az Európai Únió egész területén visszavonta a sibutramin tartalmú gyógyszerek forgalombahozatali engedélyét. A Reductil hatóanyaga is sibutramin.

Döntésének alapja a SCOUT vizsgálat (Sibutramine Cardiovascular Outcome Trial) volt. Ebben a vizsgálatban a sibutramin által okozott szív- és érrendszeri mellékhatásokat vizsgálták placebóval összehasonlítva. A vizsgálatban nem csak azt nézték, hogy mennyit fogynak a betegek a sibutramin kezelés hatására, hanem azt is, hogy hány esetben lépett fel szívinfarktus vagy agyi infarktus. A sibutramin nem bizonyult elég hatékonynak a fogyókúrában viszont megnöveli a szív- és érrendszeri betegségek kialakulásának kockázatát.

Azok a betegeknek akik sibutramin tartalmú gyógyszereket szednek kérdezzék ki orvosukat, hogy milyen más módon tudnak lefogyni. Azok a betegek akik abba szeretnék hagyni a gyógyszer szedését azt bármikor megtehetik. Orvosok nem írhatják fel a gyógyszert többé és a gyógyszertárakban sem adható ki a gyógyszer.

2010. aug. 13. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 Batizi Tímea válasza:
79%
Nem tudna nekem valaki szerezni Reductilt persze biztos helyről? Én is próbáltam más sok mindent, almaecetet almaecet kapszulát is de semmi. A választ emailban várom. Remélem valaki tud segíteni. Előre is köszönöm.
2011. máj. 13. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:
100%
de ez olyan izéség....agyvérzést és szivinfarktust, nyilván azoknak akiknek amúgy is magas a vérnyomásuk-.- Pedig hány ilyen gyógyszer van ami sokkal komolyabb tüneteket produkál -.-PL. nekem tiszta alacsony a vérnyomásom és jó is volt a reductil, legalább nem voltam úgy lelassulva
2012. márc. 6. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim válasza:
100%

Sziasztok!!

Nemrég találtam meg ezt az eszmecserét. tudom hogy elég rég volt, hisz 2008-ban tettétek először közzé a véleményeket és a tapasztalatokat a Reductil-ről. tudom, hogy betiltották, de elvileg más neveken fut, és neten is lehet rendelni. mivel nekem semmi infóm nincs erről a szerről, tudnátok nekem segíteni? pl: hogy hogy nézett ki azzal is sokat segítenél. elküldeném azt a web címet ahol találtam.


[link]


nos ez lenne az. Ez volt az a valami? Nagyon megköszönném, ha segítenétek, igen fontos lenne a számomra, hogy találjak megoldást.

köszönöm előre is.

2013. márc. 1. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim válasza:
100%
A gyógyszer vény nélkül is kapható gyógyszertárban? (Én az edipex retard-ot azedtem. 10-15 kg-ot fogytam egy honap alatt es nagyon jol ereztem maham a vilagot meg tidtam volna valtani- ezt sajnos mar nem gyartjak. Sok oldalon arisitjak de azok mar csak itanzatok.hasonlo osszeteteluek esetleg hasonlo hazasik is lehet de nem igyan az igyhogy ha valaki szeretne netrol rendelni nem ajanlanam, draga is es nem eredetit kap (a tabletta forgalmazasat betiltottak))
2015. júl. 8. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!