Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Mostanában nagyon agyonreklámo...

Mostanában nagyon agyonreklámozott "Fatbond" fogyasztó kapszuláról vélemény?

Figyelt kérdés
Valaki használta esetleg,van tapasztalata? Vagy hallott róla valamit? Nekem sajnos sose meggyőző ha ennyire túlreklámoznak valamit.

2019. febr. 27. 22:05
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
61%
Az aki kitalálta, és árulja az dörzsöli a markát, és biztos, hogy keress vele egy kis pénzt a hiszékenyke miatt. Nincs olyan tabletta, krém vagy bármi ami segít a fogyásban. Ha fogyni akarsz akkor figyeld az étrendedet, és mozogj.
2019. febr. 27. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
47%
Kedves első, van ilyen tabletta, de bizony vényköteles, és nem épp ártalmatlan gyógyszer. Mindenesetre fogyókúrákhoz szokták felírni. Na nem az ilyen "Jaj karácsonykor telezabáltam magam, elkezdek fogyózni januárban" típusúakhoz. Hanem a súlyosan elhízott emberek fogyókúrájához, akik a túlsúlyuk miatt már életveszélyesen fenyegetettek.
2019. febr. 27. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
0%
Ne viccelj már.
2019. febr. 28. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
54%

Kár ilyenre költeni

Mozogni kell és normálisan étkezni. Bárki össze tud hozni így egy normális alakot. Aki nem, annak valószínűleg betegségei vannak, amit kezelni kell először.

Ez a csodabogyo valószínűleg semmiire nem jó.


Lehet króm tablettat szedni, csökkenti az édesség utáni vágyat. Mást én nem szednek

2019. febr. 28. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
66%

2. vagyok

Nyugodtan pontozzatok le, de itt van: [link]

2019. febr. 28. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
40%
Pénzkidobás, kipróbáltam már kb. mindent de semmi sem használt.
2019. márc. 1. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 Szilvási Éva válasza:
85%
Engem is érdekelne a Fatbond hatékonysága, de sajnos a vélemények nem a konkrét termék használata során kialakult tapasztalatokon alapulnak, hanem általánosságokról. Jó lenne, ha a kérdésre válaszolna valaki, aki a terméket használta is.
2019. márc. 17. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
65%
Szerintem jó,nekem bevált.
2019. márc. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
96%
Nos, véletlenül Youtube nézés közben belefutottam eme gyöngyszembe én is. Picit kutattam és megosztanék pár infot. Minden terméknél érdemes megnézni, ki gyártotta, mit tudni róla, milyen híre van. A termék weboldalán, kapcsolat fülnél nem sok minden szerepel, viszont megtudni, hogy a forgalmazó a SCB Trade Kft. Amire ha rákeresünk, első találatok között szerepel, hogy a GVH 1,5 millióra bírságolta őket jogsértő állítások és reklám miatt. Aztán ott van még az összetevők listája: 100% növényi rostkomplex (zab). Ennyi. Igen a rost, meg a zab valóban segít, de fél kg-s csomag 200 ft-ért kapható, a havi 20 ezer helyett, amit lehet pl. alma+fahéj+méz-el is készíteni. A fahéj segít stabilizálni a vércukrot (nem leszel hamar újra éhes). A méz meg fontos enzimeket tartalmaz. A Fatbond rostkomplexben egy másik weboldalon leírtak szerint, bacteroidetes+bifido található. A bifido sokmindenben megtalálható, nem listáznám most, de pl. kefír+teljes kiörlésű termékek. A bacteroidetesnek utánaolvastam, végeztek külföldön kutatásokat vele. Egyik alapján, 61 felnőtt (nem valami sok) esetén a BMI enyhén alacsonyabb volt azoknál, akiknek a bacteroidetes száma magasabb volt. Viszont a teljes kiörlésű ételek növelik a bacteroidetesek számát is, a bifidoval együtt. Emellett mindenképp ajánlom omega 3 fogyasztását, len/halolaj. Remélem tudtam segíteni valakinek akár picit is. Szép napot, kitartás!
2019. márc. 21. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
79%
Ebéd előtt vacsora előtt 3-3 szem, már túl vagyok 15 napon s most már a második dobozzal fogyasztom. Étkezéseim mennyisége csökkent. Az étkezéskor a teltség érzésem már az eddigi szokásos adagjaim elfogyasztása előtt jekentkezik. Pótevések megszűntek/minimalizálódtak. Ha lelkileg rá is pörgök a pótadagra, akkor se bírok sokat enni, mert a teltségérzet megakadályoz. A mindjárt szét pukkadok érzés nem hagyja, hogy annyit egyek mint korábban. A reggelinél is már kisebb adag eltelít. Az édesség utáni vágy szinte teljesen megszűnt. Sok mindent próbáltam már, de ilyet ezidáig még nem tapasztaltam. Hogy nekem a tányéromon maradjon valami??? No ilyen még nem volt ezidáig :) Súlyvesztés 3 kg. Ezen számomra is meglepő tapasztalások után megjött a lendület :) így most 3 hónapig tervezem szedni a kapszulákat.
2019. márc. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!