Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » A kínai szűzteától tényleg...

A kínai szűzteától tényleg lehet fogyni? És mennyibe kerül?

Figyelt kérdés

suliba járok!Nem jár hasmenéssel, mert eléggé ciki lenneXD

NApi hányat lehet inni..tapasztaltak irjanak!És arra is kivi lennék hogy mennyi idő alatt és mennyit fogytatok! köszike előre is :)


2008. nov. 11. 13:29
 1/7 anonim ***** válasza:
11%
Én a kapszuát szedtem és nem fogyaszt,hanem nagyon erős hashajtó hatása van,1 hétig bírtam.1600,-ft volt.Nem ajánlom!
2008. nov. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
én napi egyet szedtem este vagy délután mert reggel megyek meloba.nekem nagyon ment a hasam inkább csak sürübben mentem wc-re,ezért vettem be délután vagy esta.Hétvégén probáld ki:)nekem 5 kg ment le igy:)és nem jött vissza nyár ota.sok sikert
2008. nov. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
nem nagyon ment a hasam:))))))a nem szo az elöbb kimaradt:)
2008. nov. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
szia! Én szedtem a kapszulát,és szedem is. Én is járok suliba:) Nekem pl nem nagyon ment a hasam,mondjuk kicsit taktikáztam:P Reggel 1et vettem be, ebédhez 2t vacsihoz megint ketőt. nem tudok mellé sokat mozogni,de így lement rólam 7kg. Mondjuk anno szedtem catabolt amitől ogencsak kikészült a gyomrom,de azzal többet fogytam(drágább is volt) Én ezt a gyógyszert 1800-ért szerzem be.
2008. dec. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon jó volt a tea! 4 nap alatt beállt rá a gyomorom, hasmenésem nem volt, de rendszeres puco. Odafigyeltem hogy fehérjét egyek mellé, minimalizáltam a cukrobevitelt, ha lehet mindenből light-ot ittam, és napi fél órát kényelmes tempóban sétáltam esténként, és 5 hónap alatt fogytam le húsz kilót tőle ! Napi egy teát ittam. ( 2 javasolt ). Csak pozitiv tapasztalataim vannak róla. Ez már 3 éve volt és nem jött vissza pluszkiló. Persze utána is oda kell figyelni az étkezésre és amozgásra. Ez csak rásegit :)
2009. ápr. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Persze hogy lehet, itt tudsz tájékozódni mely termék hasznos, melyek a hatásai, legjobb árúak: [link]
2016. szept. 24. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szia én a szűzteát iszom. Hajtja a hasat, de nem gáz, a tea slaktalanít, ami lerakódott
2016. okt. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!