Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » A zöld teák segítenek a...

A zöld teák segítenek a fogyásban?

Figyelt kérdés

Nem arra gondolok hogy eszetlenül inni.... Hanem odafigyelt táplálkozás mellé be iktatni valamilyen zöld teát... Hallottam már sokat róla viszont az pl nem világos hogy bármilyen márka teája jó? (Nem szeretnék ezreket költeni egy doboz teára...) kérlek aki tud valami tapasztalatot róla ossza meg velem.

(NEM CSODÁT VÁROL TŐLE :) )



2019. máj. 7. 16:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha csak az képezi a napi "étrendet", akkor feltétlenül.
2019. máj. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tudsz te olvasni?? Mert szerintem nem!!!
2019. máj. 7. 18:13
 3/4 anonim ***** válasza:
Azért gondolják sokan, hogy "fogyaszt", mert vízhajtó hatású, magyarul ha sokat iszol, 2-3 kilókat kipisilsz. De ez nem zsírból való fogyás, ugyan ezt elérheted, ha mondjuk eddig ittál napi 2 kávét, helyette megiszol 4-et.
2019. máj. 8. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szia én 6hónapig ittam nem fogytam de a székletemet rendbe tette mindennap kellett,a tea elött meg heti 1 de fogyni nem tudtam sajnos,de vigyázz mert a beleid megszokják és nem fog dolgozni...én is ezért hagytam abba.
2019. máj. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!