Kezdőoldal » Fogyókúrák » Paleo diéta » Hogyan dolgozzátok fel a...

Hogyan dolgozzátok fel a fogyást mentálisan?

Figyelt kérdés

Az elmúlt 8hónapban 20kgt fogytam viszont a mentális része nem megy a dolognak. 17 éves vagyok, egész életemben edzettem valamit de pár hónap depresszió alatt feljött 25kg. Jelenleg személyi edzővel edzek, 10 éve eszek 90%ban cukor és búzaliszt mentesen. Még -10-15kg van a célomig. Csak a mentális dolog nehéz. Nehéz elfogadnom, hogy a felsőkből már elég az S-es is, nem XL kell. Ugyan olyannak látom magamat mint a fogyásom előtt. Vagy ez normális? Haha

Tipleknek és tanácsoknak örülnék a mentális elfogadással/ feldolgozással kapcsolatban:)



nov. 8. 00:46
 1/5 anonim ***** válasza:
85%
Neked szakember segítségét ajánlom. Ha már elég az S-es, de még mindig úgy gondolod, hogy kell 10-15kg fogyás, az testképzavar.
nov. 8. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én pszichológussal. Neked is ajánlom mielott errol szolna az egesz eleted
nov. 8. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván nem látod a különbséget, ha minden nap belenézel a tükörbe. Keress egy fényképet a fogyásod előttről, meg fényképezd le most magad, tedd őket egymás mellé, és keresd a különbségeket. Mondjuk 20 kiló fogyásnál nagyon nem kell keresni, elég szembetűnő lesz.
nov. 8. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
78%
Dehogynem, csak van baj nálad is...
nov. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nehéz. Mégpedig azért, mert ha én éppen kövér vagyok, akkor úgy vagyok vele, hogy tök mindegy, mit csinálok, nem segít rajtam. Úgyhogy pont leszarom, hogy mit veszek fel, hogy áll a hajam, nem sminkelek. Aztán amikor vékonyabb leszek, akkor több figyelem irányul rám, illetve én is úgy gondolom, hogy szép lehetnék, csak ahhoz jól kell összeválogatni a ruhákat, ki kell sminkelnem magam, meg kell mosnom és ki kell vasalnom a hajam. Meg ekkor már észreveszem az apróbb hibákat is. Oké lefogytam de nem lapos a hasam. Oké vékonyabb vagyok de itt meg itt még nem eléggé. Vagy más nem tetszik magamon. Illetve én mindig csak skinnyfat voltam maximum, úgyhogy sosem voltam elég vékony, így az volt bennem, hogy már így is rengeteget dolgoztam, de még mindig nem elég, súlyzózni meg utálok. Tehát elértem valamit félig, de sosem fogok eljutni a teljesig.


Nem tudom mit kéne vele kezdeni, igazából nekem js csak addig tartott a lelkesedés, amíg meg nem szokták, hogy vékonyabb vagyok és dicsértek.

nov. 9. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!