Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A karácsonyi ünnepek alatt kb...

A karácsonyi ünnepek alatt kb hány kilót szedtek fel, milyen gyorsan és milyen módszerrel dolgozzátok le?

Figyelt kérdés
2009. dec. 22. 12:30
 1/4 anonim ***** válasza:
66%
nem szoktam hízni, mert nem eszem ilyenkor sem többet. mindenből egy picit.
2009. dec. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
66%

Csatlakozok az elsőhöz. Ha én főzök a családnak, akkor még csak nem is eszem, hanem ugrálok körülöttük. Szaloncukrot évek óta nem veszek, mert tök felesleges és nem is túl jól. Szerintem sem kell azért duplán bezabálni, mert karácsony van.

Engem a trambulin tart kondiban, azon ugrálok

2009. dec. 22. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
75%

Végre!!!!! Köszönöm az előttem szólóknak!!! Ez, hogy mindenki zabál karácsonykor, ez egy vicc :D Nálatok egyébként nincs kaja? :D

Meg azt is imádom, hogy "most nem kezdek fogyókúrázni, majd karácsony után!" Váááá kész vagyok :)

Ez az evés, mint ha valami pótcselekvés lenne... Eszem egy kicsit ebből-abból, egy szelet süti talán... és kész. Aki egészségesen él, és étkezik, annak ez életforma. Nem úgy megy, hogy na akkor most karácsony van és zabálunk, utána meg majd lekoplaljuk...

2009. dec. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
66%
igen sajnos azt vettem észre hogy az evés egyeseknek hobbi. de sajnos nem is a minőségre hanem inkább a mennyiségre mennek rá. én is imádok enni, még sincs gondom a súlyommal. ott rontják el az emberek a karácsonyt hogy töménytelen mennyiséget készítenek eleve.plusz még amit a rokonok hoznak. az ebéd legalább 3 fogásos , utána a vacsora is. közben meg a mértéktelen süti és szaloncukorevés. én nem vagyok híve ennek az előétel főétel plusz desszert dolognak. nem is tudok ennyit enni egyszerre. én vagy levest eszem vagy mondjuk a főételből annyit hogy épp kicsit jóllakjak. ha van süti akkor azzal várok egy kicsit. nem rögtön teletömöm magam. vacsorára meg inkább csak könnyűt eszem. általában a húst vagy halat csakis zöldségkörettel.
2009. dec. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!