Kezdőoldal » Fogyókúrák » Paleo diéta » Paleoval lehetséges hogy...

Paleoval lehetséges hogy elmúlnak majd a 3-4 éve fennálló emésztési problémáim? (puffadás, szelek; hasmenés/székrekedés; gyakori éhség, akár pár perccel étkezés után) Ha igen, kb. mennyi idő múlva várhatok javulást?

Figyelt kérdés

Nincs semmi komoly betegségem, de engem baromira zavarnak ezek a dolgok. Már nem merek szinte társaságba menni, mert mindig fura hangokat ad ki a hasam. Iskolában ez különösen zavar, szóval szeretnék ezektől a dolgoktól minél hamarabb megszabadulni.


Már próbálkoztam elég sok mindennel, de nem lett jobb. Most rátaláltam erre a paleo diétára, remélem beválik.


Valakinek esetleg segített ilyen problémákon a paleo?

Nem fogok lefogyni ha áttérek erre a táplálkozásra? (nem szeretnék, mert már így is vékonyka vagyok)


Sorry ha túl sok a kérdés, de most nagyon érdekel ez a téma :D


Előre is köszönöm, ha valaki válaszolna.



2013. márc. 5. 14:31
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Tégy egy próbált!

CSAK próbáld ki 2 hétre, az nem sok idő. de tarts be minden szabály!


Úgy fogod magad érezni, hogy sosem akarsz a régi módon étkezni többé :-)!

2013. márc. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a bíztató válaszokat :)


Még csak 1 hete kezdtem áttérni paleora, de már vannak változások. Az emésztési gondok enyhülnek, sokkal energikusabb, magabiztosabb vagyok, az arcbőröm is mintha kezdene letisztulni. El se hiszem. :D Pár nap után ennyi változás? Akkor mi lesz később? Mindenképp folytatom :D

2013. márc. 8. 18:25
 13/13 anonim ***** válasza:
52%

Fúúú, de örülök.

Figyelj, IGEN ilyen gyorsan!

Nuku pattanások, sok energia, jobb labor értékek, nagyobb nyugalom, izomerő, kevesebb gyulladás mindenhol és figyi én ebben az évben nem voltam megfázva!!!Érted? Ilyen sosem volt velem életemben, hogy télen ne fáztam volna meg!

Nekem 1 hét után elmúlt olyan izületi gyulladásam, amire a dokik csak vonogatták a vállukat, tapaszokat adtak nulla eredménnyel...és nem viccelek, 1db, egy darab hét után elmúlt...előtte 3 évig fájt.


El sem tudod képelni mennyire minden összefügg a táplálkozással...

:-)

Nagyon örülök a sok javulásodnak :-)!

2013. márc. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!