Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Heti 3x edzés és infraszauna...

Heti 3x edzés és infraszauna mellé mit ajánlanátok? Nem igazán szeretem a húst semmilyen formában, de ez nem túl jó, tudom. Mondjuk vacsira fehérje turmix, vagy ilyesmi?

Figyelt kérdés

Egyébként elég sok tejterméket fogyasztok, jó nem túl magas a fehérjetartalmuk, de legalább vmennyihez hozzájutok.

Aki azt írná, egyek több húst, felesleges, mert szörnyen rossz érzéssel tölt el, ha húst eszek és szarul érzem magam tőle, meg elkap a hányinger. Nem vagyok egyébként vega, ha olyat tesznek elém, amibe van egy kevés hús(mondjuk darált), megeszem, meg létezik olyan elkészítési mód, amitől nincs hányingerem, csak elég kevés(1). Szedek egyébként sok c-vitamint, halolajat, multivitamint, h valamelyest pótolni tudjam a hiányt.



2013. márc. 14. 10:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Tojást eszel?

Én húst úgy 20 éve max. 1-2 kilót évente, de van, amikor kevesebbet (főleg vad és hal, iparit, ha egy mód van rá, semmiképp). Mi ezzel a baj? Szerintem semmi :) Tejtermékből is csak egy kis sajtot eszem, de az is elhanyagolható a fehérjefogyasztás szempontjából, oly keveset. Viszont naponta eszem tojást és zöldségeket s persze gyümölcsöt is, ja és az olajos magvak fehérjetartalma is jelentős (mindennap eszem őket, mert ők az édességem és a nyers kenyerem alapanyai, valamint nassnak sem utolsók). Ha az odafigyelő vegánoknak nem lesz bajuk, nekem aztán végképp esélytelen :)


Este, a pici itthoni edzésem után rántottázni szoktam, kívül-belül zöldségekkel, néha gombával, de már volt szardíniás verzió is, hozzá nyers zöldségek, csírák :) Nekem eddig bejött. Persze tojást máshogyan is ehetsz, vagy gombát vagy diós zöldséges valamit...


De hacsak nem tömegnövelsz intenzíven, nem kell olyan rengeteg fehérjét enni, hogy hús és fehérjepor nélkül ne menjen, bár a fehérjepor is étel, mint a többi és nem kell félni tőle, azt mondják. Én csak kerülöm, mint a direkt vitaminokat, enni szórakoztatóbb ;) (Bár a fehérjeport is finomnak mondják.)

2013. márc. 14. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azért is gondoltam a fehérjeporra, mert elvileg laktató és egyik-másik még finom is. A tojás valóban jó választás lenne, gyerekkoromban nagyon szerettem, aztán vmiért már nem ettem meg sehogy sem. Egy jó éve megint elkezdtem vele barátkozni, de heti 1 alkalomnál több nem csúszik le. Vhogy olyan gusztustalannak érzem azt is, de nem tudom pontosan megmagyarázni miért. Gyümölcs/zöldség téren már odáig sikerült eljutnom, hogy minden nap eszek 1-2 fajtát minimum.:) Az olajos magvakat mindenképp meg fogom próbálni rendszeressé tenni, köszi a tippet!:) Meg asszem, akk beszerzek valamilyen fehérjeport is.:)
2013. márc. 14. 16:14
 3/4 anonim ***** válasza:
A tojás jó, a fehérjepor kiegészítő (csak ezt fogyasztani nem a legjobb, lehet nem köszöni meg a bélésed), de attól függetlenül kiegészítésnek jó, ha már szereted a tejterméket, akkor ott a sovány túró ha már a hús nem játszik.
2013. márc. 15. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia nekem a FortiFIt jött be nézd meg.

Jó íze van , és tényleg az van benne amit ráírtak.

Én heti 5* edzek és nagyon jó reggel ezzel indítok és este ezzel fekszem. [link]

2013. márc. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!