Kezdőoldal » Fogyókúrák » Paleo diéta » Jó lesz így ahogy csinálom?...

Jó lesz így ahogy csinálom? Valaki segít?

Figyelt kérdés

Még csak most kezdek átszokni erre azz életmódra.Ha nem bánjátok leírom, hogyan ettem ma. Így alakult a nap:

Reggel 1 banán :S sajnos, tudom, hogy ez szénhidrátdús,de egész nap tanultam . Kávé(tej és cukor nélkül). Később cseresznye : nem mértem le , de nem volt olyan sok kb 2tenyérnyi. Ebéd: Csirkemell,meg egy nagyon kicsi hozzá egy másik fajta húsból vegyes salátával (salátalevél, paprika, paradicsom,sárgarépa, cékla viszont raktam rá olívaolajat.Később: Natúr párolt Csirkemell(Hmm nem tudo mennyi lehet..Sajnos nem mértem le a kajákat, hogy miből mennyi gramm,saccolni meg nem merek) 3dbparadicsommal .

Ez így milyen? Őszinte véleményeket írjatok.Még nem vagyok benne annyira,szóval lehet, hogy hülyén csinálom, igazából pár napja kezdtem a paleot. Tudom nem sok, de jobb később mint soha rájönni, hogy mi szükséges. Szóval csak azért írtam le egy napom, hogy aki esetleg tapasztaltabb elmondhatná, hogy mit javítsak? egyek-e kevesebbet stb.Esetleg Ötletek ha vannak,hogy mikkel lehet feldobni.


2013. jún. 3. 22:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez még nekem is kevés, pedig 17 vagyok. Szerintem ehettél volna még mondjuk 2 tojást, egy tál salátát, halkonzervet, ilyesmiket. A szénhidrát hízlal csak!
2013. jún. 4. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Hús, zöldség, gyümölcs, nincs ezzel baj.

Méregetni ne is kezdj, ha jóllaksz akkor eleget ettél.


Olyan részletkérdések vannak, hogy gyümölcs mennyire jó reggelire - hát van aki azt kíván, van aki semmit.


Banán fogyás alatt - valaki paleózik és fogy banánnal, gyümölcsökkel valakinél meg lelassul a fogyás ha sok gyümölcsöt eszik -mi a sok?


Gyümölcsszezon jön, szerintem a friss gyümiket kéne enni a nyáron, amíg vannak. Utána úgysem lesznek.

2013. jún. 4. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Jaj, ne aggódj ennyire :) Méregetni pedig nem kell, az stresszes dolog, legalábbis nekem az lenne, néha kíváncsiságból lemérek valamit, de amúgy zavar :) Úgyis ugyanannyit eszem, akár mérek és számolok, akár nem :)


Ezek jók, a banánnal sincs alapjában véve baj, persze ha fogyni akarsz, akkor nem célszerű sokat enned belőle, de ennyi.

Hogy érzed magad? Jóllaktál? Ad-e valami jelzést a tested, hogy hiányzik neki valami? Az a fontos, hogy Hozzád passzoljon az étkezésed. A paleo nagyon tág, sokféle táplálkozás belefér úgy, hogy még egészséges is legyen (elvégre nyilván lehet paleós anyagokból egészségtelenül táplálkozni, túl keveset vagy túl sokat enni, kiegyensúlyozatlanul).

Nekem úgy tűnik, inkább eszel keveset, mint sokat, nem valami kalóriadúsak, amiket eszel, nekem hiányozna a zsír.

Azzal dobd fel, ami Neked tetszik, szerintem. De ha ötletek kellenek: én speciel szeretem kókusztejjel inni a kávét (de inkább kávéval a kókusztejet, a kókusztej a lényeg, a kávé pedig ízesítőanyag :D), odavagyok a tojásért (remek étel, nekem alapvető, mert húst nem szoktam enni, a házi tojást viszont sosem unom meg) s ugyebár más főtt étel is van, mint hús és nyers zöldség. Tegnap paradicsomos káposztát ettem. Érdemes kipróbálni a tojáspörköltet és a zöldségfasírtokat is (tört főtt zöldség, tojás s esetleg olajos mag kisütve). Kókuszból remek citromos kókuszkrémet lehet csinálni, édesítésre elég pár mazsola, mert a kókusz eleve édes... Ésatöbbi, ésatöbbi :) Kinek mi tetszik, variációs lehetőség számtalan van.

2013. jún. 4. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

A banán ám nem mindennapos, tudom, jobb elkerülni, ha fogyni szeretnék, nem is fog előfordulni, csak ritkán szoktam enni :). Gyümölcsöt inkább reggel eszem mint este, akkor már nem jó a cukor.Epret cseresznyét szoktam mostanában. Zöldséget viszont minden nap, nagyon szeretem mindet. Jók ezek az ötletetek :) tojást én is szeretem, ma pl azt ettem sok zöldséggel. Ez a kókusztej is jól hangzik, majd kipróbálom.

2013. jún. 4. 22:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!