Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Jól csinálom így? Ha nem...

Jól csinálom így? Ha nem csökkentem folyamatosan a szénhidrátot akkor nem fogok fogyni? Ha eszem folyamatosan úgy ahogy most, meg sport, az nem célravezető?

Figyelt kérdés

(egszer már feltettem hasonló kérdést de ez most bővített változat :P)


kb 2 hónapja járok konditerembe, 1 hónapja meg már rendszeresen, evésre is odafigyelve. Heti 3szor súlyzós edzés + olyan 30-40 perc aerob, aztán ha belefér a hétbe akkor még 1-1,5 óra aerob 1szer-2szer.


Napi 2000 kalóriánál tuti nem eszem többet. Szerintem általában 1500 körül van. 64 kg vagyok 1 hónapja.


Ha egy évig csinálom így, akkor jó lesz az alakom? Olyan igazán jó, semmi háj... szóval értitek. Jah amúgy 173 cm körül vagyok, de ez ugyebár semmit nem jelent. A kg nem is érdekel csak arra vagyok kiváncsi, hogy ez egy idő után jó lesz-e...


És ha vki hozzáértő írna nekem 1 napra étrendet, hogy kb mit egyek... az jó lenne.


nagyon várom a válaszokat. köszönöm.


2009. aug. 5. 02:32
 1/2 anonim ***** válasza:
2009. aug. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
ezeket már ezer éve elolvastam.
2009. aug. 8. 23:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!