Kezdőoldal » Fogyókúrák » Paleo diéta » Bezabáltam, hogyan tovább?

Bezabáltam, hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Paleozom 1 hónapja, le is ment 5 kg kb, de ma sütöttem paleo sütit(citrom, mandula, alma,tojás,banán,kókusz) de volt benne kb. 200 gramm mandula, meg csomó más kcal dús hozzávaló és ettem 3-4 szeletet a sütiből..

ezenkívül még ettem 2 almát, meg 2 tojást

szóval most tarthatok kb. 1500 kcal-nál://

Ma hízni fogok? Este elmegyek futni 50 percet.. vagy többet kéne?



2013. jún. 14. 15:57
 1/7 anonim ***** válasza:

én azt hittem, hogy a pelaótól nem lehet hizni. báris itteni források azt mondták, hogy lehet zabálni mindent.

akkor meg kár idegeskedned!

2013. jún. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Semmi gáz nincs, 1500kcal amúgy sem sok, vacsorázol még valamit és kész, ha mindennap nem eszel ennyit akkor semmi baj. Azt kell megérteni hogy az ember nem egy étkezéstől és nem egy napi étkezéstől fog elhizni hanem egy étrendtől/élet stílustól és szokástól amit hosszabb ideig csinál.
2013. jún. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%

1500 kcal alig lehet több mint egy bizonyos alapanyagcsere nevű elméleti szám.


Paleó mellett is lehet hízni, mivel kellő energiabevitel mellett, ch dúsabb táplálékokkal igenis raktározódhat zsír, ami hízás. De nem egy nap alatt, és eleve a magasabb keményítő tartalmú növények a paleo táplálkozás határmezsgyéi. Úgymond a maglisztezés nem a táplálkozás alapja, ez nyilvánvaló!


De értelmetlen egy napi étkezésen aggódni, mások már komoly mennyiségű cukrot és lisztet legyűrtek magukba, akár 'fogyókúra' címszó alatt is. Egészségedre váljék, és ne legyen rossz érzésed!! A táplálkozási irány amit követsz nagyon ígéretes, ha a kalóriabeviteleddel nem szállsz el (bár lowcarbot követve akár el is szállhat) akkor biztos a szép, egészséges fogyás.

2013. jún. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

a helyzet rosszabbodott.. nem tudom mi van velem de így folytattam a napom:

-1 kiló alma

-fél kiló meggy

-szalonnás-hagymás rántotta-5 tojásból (este fél 10kor)

-fokhagymás cukkini

-3 nektarin....


hát ez a mai nap tényleg gáz volt, de remélem, hogy ez az egy nap nem tette tönkre az egy hónapos munkámat... :(

2013. jún. 14. 22:01
 5/7 anonim ***** válasza:

Ne viccelj, felpörgött az anyagcseréd. Minél többet eszel, annál többet használhat el a szervezeted - elvileg.


Értelmetlen ennyi gyümölcsöt enni ÉS zsírt is. De egyszer-egyszer alighanem elmegy.

2013. jún. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ne már :O hogy tudtál megenni 2kg+ kaját? :o :D durva vagy :D amúgy holnap többet fogsz kakilni, nem hízol el :)
2013. jún. 14. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ugyan, ne idegeskedj 1 nap miatt!! Különben sem bűnöztél igazán.. Az idegeskedés jobban árt!!!Ne erről szóljon az életed!!
2013. jún. 15. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!