Kezdőoldal » Fogyókúrák » Paleo diéta » Bezabáltam. Kétségbe vagyok esve?

Bezabáltam. Kétségbe vagyok esve?

Figyelt kérdés
A mai étrendem jól indult: egy marék eper, 400 gramm csirkemell, zellerszár, párolt káposzta, 2 tojás, mindez semmi olajjal. Aztán rám jött a zabálhatnék szóval megettem 3 almát meg 30 gramm mandulát.. szóval gyakorlatilag szénhidrátot zabáltam .. fáj is a hasam tőle, szóval nagyon rossz döntés volt.. ha elmegyek futni akkor még megmenthetem a napomat? Vagy ma már valószínűleg inkább hízni fogok, mint fogyni?

2013. máj. 25. 19:08
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
51%
Igen, MA fogsz elhízni, elrontottad!
2013. máj. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
0%
Elmehetsz futni, de 6 után ne egyél semmit, ezt próbáld tartani :)
2013. máj. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%

Szia,

Minden, amit ettél paleo, szóval annyit eszel belőle, amennyit szeretnél. Semmi értelme számolgatni az almákat.

Hidd el így is működik, nem tudom mennyi a túlsúlyod.

A zsírt se kerüld, szükség van rá. Úgy kell enni, hogy jól lakj, nem az a cél, hogy éhezz, mert az csak komplikálja a dolgokat...úgy fogysz jobban jóllakni, hogyha tartalmaz zsírt is az étrendet...öszönösen kívántad a mandulát. Semmi gond, ha ettél mandulát és almát, attól hogy az szénhidrát az még nagyon kevés ám...


Csak kövesd a paleo szabályokat és fogsz fogyni! Vagy gyógyulni! De zsírra SZÜKSÉG VAN, ha tartalmaz az étel zsírt sokkal jobban laksz és nem lesz zabálási rohamod :-).


Nyugi, ne parázd túl, amíg paleo határon belül mozogsz addig minden okés :-)! Ne számolgass! ÉLvezd az ételt és egyél úgy hogy jól lakj! :-)

Sok sikert!

2013. máj. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
Piskóta vagy az én mai napomhoz képest. Szóval nyugi. De lehet valami levegőben, mert mindenki ma esz tele magát. Keress rá a nagy zabálás tesztre, megnyugtat és ellazít.
2013. máj. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%

Sose jutna eszembe szénhidrátnak nevezni a mandulát... Abból van a legkevesebb benne (nyilván a zsír követ, fehérje mondjuk hasonló mennyiségű, mint a szénhidrát, de annak a fele élelmi rost).


(Én többek között kakaós-mézes palacsintát ettem, de nem vagyok kétségbe esve. Mandula abban is volt, sőt, dió és kókusz is :) Olajos magot a ketogén napjaimon is ettem, hogyan is csináltam volna nélkülük, éreztem is, hogy nem erősségük a szénhidráttartalom.)

2013. máj. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:

nem is a mandula aggaszt, Hanem a 3 alma :/

Amúgy lehet egész nap tanultam és ezért is zabáltam be szerintem.. de ha elmegyek futni csak nem lesz akkora gáz.

2013. máj. 25. 19:54
 7/29 anonim ***** válasza:
100%
Tudod mi a ciki? Én nem zabáltam be, mégis kétségbe vagyok esve.
2013. máj. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%

Inkább tolj guggolást, fekvőtámaszt, has-hátizom erősítést.


Amúgy nem látom a bezabálást. A gyümölcsevés nem annyira rossz ám néha-napján, hogy ráparázz :))

2013. máj. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
Ne menj el futni, mert semmi értelme. Egy citromos víz este, korán lefekvés, holnap elmész reggel futni, ha akarsz, aztán nonstop tanulás, de könyörgök három alma miatt ne legyél már öngyilkos, mit szóljon az, aki 3 bigmac után gondolja ugyanezt.
2013. máj. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
még valami: megittam több mint egy liter cola zerot.. vélemény?
2013. máj. 25. 20:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!