Kezdőoldal » Fogyókúrák » Paleo diéta » Paleosok! Az étkezési zselatin...

Paleosok! Az étkezési zselatinról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Mégegyszer leírom, PALEÓZÓK válasza érdekel, másoké nem.

Tehát! Az étkezési zselatinban nincsen cukor, szemben a Dr.O. zseléfixével. Biztosan nem paleo, de azért ilyen kompromisszum megoldásnak elmegy, vagy pedig nagyon gáz? És ha gáz, miért, és mit ajánlotok helyette? Többek között én most találtam egy olyan receptet, amivel zselécukrot, ill. gumicukrot lehet készíteni. És hát kb ennyi a nem olyan egészséges benne. A bolti gumicukrokhoz képest összehasonlíthatatlanul jobbak az összetevők, mert abban a zselésítő szerintem a leg kevésbé ártalmas, nade mégis. Vélemény?


2014. febr. 8. 10:29
 1/8 anonim ***** válasza:
66%

Jó cucc, és hasznos tápanyag.


Annyi, hogy a legtöbb zselatint ilyen lúgozásos undorító technológiával készítik, de a végtermék nem rossz.


Drágábban lehet rendelni külföldről bio, füves takarmányon tartott marhából készült zselatint. Én magam nem szórakoztam ilyennel..

2014. febr. 8. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen? Kíváncsi vagyok még más véleményre is, mert nekem valaki azt mondta, hogy hát ő olyat nem használna, meg mennyire egészségtelen, szoval abszolut nem tudom, melyik az igaz.
2014. febr. 8. 10:46
 3/8 anonim ***** válasza:
66%

A zselatin az állati szervezetek természetes alkotója. Ennyire egészségtelen.

Persze alapvetően kollagénként van jelen a állati szervezetben.

2014. febr. 8. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát akkor én nem tudom, miért pánikolnak. De köszi, ez egy örömhír a mai napra :D
2014. febr. 8. 10:51
 5/8 anonim ***** válasza:
Fozz egy jo csontlevest, ha kollagent akarsz az etrendedbe azt csa!
2014. febr. 8. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Julie S ***** válasza:
En is ugy tudom, hogy nyugodtan mehet a zselatin.
2014. febr. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Kösziiiiiiiiii
2014. febr. 8. 23:53
 8/8 anonim ***** válasza:

A zselatin paleo :-). Ez ugye állati kollagén.

De használhatsz növényi eredetűt is...ez az Agar-Agar, úgyan úgy zselésít...bio boltokban, ázsia boltban kapható!

2014. febr. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!