Kezdőoldal » Fogyókúrák » Paleo diéta » Paleosok lenne pár ötletetek...

Paleosok lenne pár ötletetek erre?

Figyelt kérdés

Az étrendem szeretném alakítani közelíteni a paleohoz.És van két dolog amire nincsen ötletem ez az edzés utáni protein turmix helyett valami,ami gyorsan felszívódó kb 25g fehérje.És az esti túró natúr joghurttal kb 25g fehérje.

Ezeket azért szeretem mert nem kell vele vacakolni.A proteint bele a vízbe és lehet inni,a túrót meg összekeverem a joghurttal,szóval minél egyszerűbb számomra annál jobb,csak ugye tejtermékek.

A jelenlegi étrendem-

1.3 db főtt tojás,100g csirkemell sonka,1 paradicsom,1 paprika.

2.40g zab,25g protein,víz.

3.1db grillezett csirkecomb,100g brokkoli,1db alma.

4.1db grillezett csirkecomb,100g brokkoli.

5.edzés utáni protein 25g vízzel.

6.125g sovány túró,150g natúr joghurt.


A válaszokat,tanácsokat és az észrevételeket előre is köszönöm!



2014. ápr. 11. 18:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Tojásfehérje por edzés után + vacsira túró helyett rántotta vagy sonka, vagy sonkás rántotta (és itt jött el az a pont, hogy sütök egy tojásrántottát, köszi :D
2014. ápr. 11. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ó,hát persze tojás protein por.Hogy nem jutott az eszembe,nagyszerű.:)Ez lesz a megfelelő köszi!És a zsírok résznél még nem tartok a könyvben,szóval miben süssem az esti tojást?Kókusz zsírban,vagy jó a kacsa zsír?Valamint a csirkecomb bőrével mi a helyzet?
2014. ápr. 12. 00:49
 3/5 A kérdező kommentje:

És még két kérdésem lenne.Nézegettem most a marhahús proteint a carvinort.Erről mi a véleményed?

A másik a tojássárgája.Mert akkor ennék reggel 3 teljes tojást meg este 3-4et és akkor most mi a helyzet a sárgájával,mehet az is?

2014. ápr. 12. 02:28
 4/5 anonim ***** válasza:

1. mehet a kacsa vagy kókuszzsír, igen


2. csirkebőr is mehet


3. Carnivore termék lehet hogy jó, csak nézd meg előbb az összetevőit, én igazából nem néztem meg mostanában hogy milyen adalékok vannak benne. A sima adalékmentes tojásfehérje szerintem tisztább, és meglepődnék ha nem lenne olcsóbb.


4. tojás sárgája is rendben van. Az orvoslás (szerintem gyógyszermaffia által hajtott) eltévedt iránya 'bizonygatta' és terjesztette eddig a zsírfóbiás nézeteit de ezek 100% teljesen alaptalanok, ma már a régi kutatásokat is figyelembe véve készülnek metaanalízisek és ezek alapján is értelmetlennek tűnnek a régi nézetek.


Az új vizsgálatokról nem is beszélve, nem a zsírfogyasztással van probléma, hanem a szervezetszintű gyulladással, amit viszont például a szénhidrátfogyasztás (liszt-cukor) tud előidézni, így zsírfogyasztás nélkül is ugyan azok a betegségek alakulhatnak ki amiktől a zsírevőket 'féltik'.

2014. ápr. 12. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaidat sokat segítettél!
2014. ápr. 12. 14:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!