Kezdőoldal » Fogyókúrák » Paleo diéta » 125 kiló vagyok fogytam 4...

125 kiló vagyok fogytam 4 kilót az elején megmértem a hasam 123 cm volt most meg 119 cm volt tegnap és utánna valamiért megállt vajon menni fog le?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 1. 22:05
 1/5 anonim ***** válasza:
4 kilót? Gondolom, már kőkemény két hete fogyókúrázol. Folytasd tovább!
2015. ápr. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
4 nap alatt adtam le 4 kilót
2015. ápr. 1. 22:33
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor a felesleges víz ment ki belőled. Belőlem is 2 kg szokott az első két nap alatt.
2015. ápr. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Fog még menni tovább le, amennyiben tényleg rendesen diétázol és mozogsz
2015. ápr. 1. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A fogyás biokémiai folyamat, a saját zsírtartalék eloxidálása a mitokondriumban (így a zsírtömeg csökkenése).


Nem napokban, hanem hónapok távlatában mérik a fogyást. Pár nap alatt csak a test víztartalma változik mérhetően.


Paleóval hosszú távon, egészségesen lehet fogyni, ha nem csinál valami szarvashibát az ember (sok hús, semmi zöldségevés, sok maglisztfogyasztás.. vagy hasonló)

2015. ápr. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!