Kezdőoldal » Fogyókúrák » Paleo diéta » Ez igy milyen paleo etrend?...

Ez igy milyen paleo etrend? Mennyire szar?

Figyelt kérdés

Reggeli : hagymas tojasos kolbaszos rantotta kokusz olajjal

Ebed : rakott karfiol ( karfiol, daralt hus, tojas)

Vacsi : 1 furt szolo, egy banan


Ez igy milyen?


Holnapi napom ilyen lesz :

Reggeli : zablisztbol keszult lepeny szendvics, kozte majas ( zabliszt, viz, pici so, serpenyoben kisutve minimalis kokuszolajon)

Ebed : natur hus szelet kokusz olajon sutve parolt zoldsegekkel

Vacsi : zablepeny szendvics almaval es banannal kozte



Tudom a zabot tiltja is meg nem is a paleo..

De ennyi belefer szerintem azert...

19/L


2015. máj. 13. 15:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem szar.
2015. máj. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

amúgy is hogy beszél ma egy 19 éves csaj? 'mennyire szar?' :D


Nem rossz, én fogyózóknak nem ajánlom sosem a zabot, de ettől még belefér, mellette jókat eszel, ez meg nem sok ch.



Leírom az én nonpaleó olcsós kenyeremet.

Olyan mint a piskóta, csak ugye nem édes.


5 tojás fehérje habbáver, aztán akkor megy bele 1 ek. olvasztott kókuszzsír és az 5 sárgája.


Ebbe kell beleszitálni egy olyan 150g rizslisztet, ebbe 1 kis/fél kávéskanál szódabikarbónát teszek, a szódabikarbóna miatt kb. szintén ennyi aszkorbinsavat, csak úgy a sav-bázis cucc miatt, gondolom ez végtelenül fontos :)


Kizsírozott formában 180 sütőre (20 percig kb.)


Tök fincsi, ebből azt mondom egy fele/harmada kenyérpótlónak simán belefér egy átlag gluténmetes, szálkásító étrendbe (annak aki eszik rizst), ha nem is minden nap. Olcsó meg egyszerű, szerintem jópofa.


Ugye só van még a rizsliszt mellett, vagy a fehérjében.


Legközelebb kipróbálom valami lenmaggal még vagy szezámmaggal.


Részemről ez belefér, zöldségekkel, úú vagy izé, bifsztekkel!


Biztos a zabos lepény is jó, ha kalóriamínusz megvan, akkor lehet szálkásodni.

2015. máj. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem sz@r,de remélhetőleg nem ilyen fél kistányérnyi adagokra gondoltál ,mert akkor egy hét után ki fogo enni az egész hűtőt :D

Szóval húst meg zöldséget egyed dögivel. Én a kókuszolajat biztos lecserélném valami jó minőségű és finom állati zsírra,pl kacsa,de ez már én vagyok .

2015. máj. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha Neked megfelel, akkor nekem is. Semmi nincs, amibe igazán belekötnék, az esti cukorba azért bele fog valaki, minden bizonnyal. Bár a zöldség, főleg a nyers nekem hiányozna, de nem mindenki eszik olyasmit, mégis elvan, ezt tudom.

Napi 2 zabozással rezeg a léc, de mivel az ebéd normális és a májas is ételnek tűnik, szerintem is belefér, ha azt akarod, hogy beleférjen :) A szigorú paleo tiltja, a megengedő nem, illetve azért is tiltják ma jobban kis hazánkban, mert a paleósok elkezdtek folyton zabot enni és az nem jó.

A külföldi paleo verziókról nem tudok sokat, de úgy tudom, elképesztően sok válfaja van eme étrendnek, nem egységes kicsit sem. Jómagam úgy eszem, hogy a testem jól érezze magát és a meggyőződésemet is tükrözze, így én nem fogok (hőkezelt gyümölcsös) szilvás sütiket reggelizni akkor sem, ha egyes paleo blogok szerint az a tuti fogyás útja (ja, úgysem hiszek ilyesmikben, az egyénre szabott életmódváltás az út :D).

2015. máj. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

#2: Hasonló stílusú egy igen finom szezámos süti, pont így készül, az arányokat mostnem tudom, de nem lehet tőle messze. A párom szereti, csak panaszkodik a zsírra, miután bevág egy tepsivel ebédre, így elkezdtem tápiókát adagolni bele, de aztán valamiért ugrott a project, mindig visszatér a rizsre, mert az egyszerű és jó.

Viszont habbá verés nélkül elég jó a szezám-rizsliszt és a szezám-zab, felesben. Nagyon finomak, de nekem túl szénhidrátosak, finomat pedig tudok enni máshogyan is.


19 éves lányok pedig sokkal csúnyábban is tudnak beszélni, nekem nincs is bajom vele indokolt esetben. De itt? Furcsállom a használatát, de lehet, hogy leugatták már a fejét egyes helyeken a zablepényeivel és a banánjaival s ez efféle előre védekezés vagy valami.

Nem mindenkinek olyan a bőre, mint a rinocéroszé, én jól viselem, hogy beszólnak mindenért (pl. hogy egészségtelenül sok zöldséget eszem. ez azért meglepő volt :D).

2015. máj. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem még tetszett is valójában, én is mennyiszer írom fórumon valamire, hogy szar. Vagy hogy nem szar :D
2015. máj. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az OK, de itt akkor sem valami önbizalomteli dolog. Ennél csak a "szar, ugye?" lenne rosszabb... Persze írhatta dacból vagy bármi. De ezen felesleges lovagolni, úgyhogy nem teszem, pedig a pszichológia is érdekel, nemcsak a táplálkozás.
2015. máj. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!