Kezdőoldal » Fogyókúrák » Paleo diéta » Az utolsó 3-4kg leadasara jo...

Az utolsó 3-4kg leadasara jo ha 3 orankent eszek? Tobbi lent

Figyelt kérdés

8:00 Reggeli: joghurt, muzlivel (zab, magok, aszaltgyumik)

11:00 tizorai: 1 alma

14:00 ebed (nekem tizorai2) : repa, vmi zoldseg

17:00 uzsonna (nekem ez az ebed) : tojasrantotta vagy joghirt teljeskiorlesumagvas kenyerrel

20:00 vacsi: hat itt nemtom mi legyen (Vega vok)



2017. nov. 28. 17:45
 1/3 anonim ***** válasza:
45%
A paleo táplálkozás önmbagában remek fogyókúra. Ne kombináld mással. Zsírokat egyél, és kerüld az olajokat. Tej, tejtermék, glutén nuku!
2017. nov. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
53%

Szia! Akár 2 óránként is ehetsz, de így is megfelelő. Ha az 5órai Neked az ebéd, akkor ott ne joghurt legyen, hanem pl a tojás ugye megfelelő vagy ehetnél leveseket, főzelékeket, tojást is röbbféle változatban(főzve, tükörnek, rántottának, pörköltnek, töltött tojás pl) elkészítve, de a lényeg, hogy vmi főtt ételt egyél, ez fontos.

És akkor ebédre mehet joghurt vagy sovány túró, sajtféle salátával.

Nem tudom, halat eszel? Mert az is mehet ebédre, kitűnő fehérjeforrás, vagy akár vacsira is, mert könnyű étel.

A többi szerintem rendben van, jogurtot néha kiválthatod tejjel(már ha szereted), meg a müzlit vmi egészséges fittnes müzliszelet, zabkeksz, ilyenek is jók, csak mondom, ha esetleg unnád:D

Ha nagyon nem vagy éhes vmelyik étkezésnél, akkor egyél gyümit, ez mindig jó:)

Emellett fontos a napi folyadék bevitel, legalább 2 liter naponta, de ezt biztosan tudod.

Plusz a mozgás, a sport és a mozgás:)

Remélem tudtam segíteni, sok sikert!

2017. dec. 4. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
*És akkor vacsira mehet joghurt..... *
2017. dec. 4. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!