Kezdőoldal » Fogyókúrák » Paleo diéta » Paleo-ketogén táplálkozásról...

Paleo-ketogén táplálkozásról van-e valakinek tapasztalata? Megosztaná? Köszi.

Figyelt kérdés
2018. szept. 27. 17:54
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Mivel én nem hiszek a kalória számításban, így nekem kész habzsi dőzsi, és jobban fogytam mint amikor teljes kiőrlésű cuccokat meg csirkét ettem. Szerintem a low carb elég, ketogén nélkül is lehet fogyni. Szebb bőr, fogyás, vizesedés megszűnése.
2018. okt. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 subeszti válasza:
Én főleg szabad tartású legeltetett állati zsír és hús alapú táplálkozást folytatok 2 éve. Nekem nagyon megfelel. Napi 1x étkezem este fele és nem vagyok éhes. Szebb simább bőröm van és nem kell számolgatni mit eszel mert természetesen megtelek. Ha érdekel akkor szívesen segítek priviben is.
2018. nov. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
43%
már nem azért, de a kettőnek semmi köze egymáshoz :D A paleo az a hülyeség, hogy azt egyed amit az ősember is evett, a ketogén diéta meg csak annyi, hogy nem eszel, vagy nagyon kevés szénhidrátot eszel, és zsírból viszel be sokat. Ez az átállásos dolog is kinek mi, én egyik napról a másikra egyáltalán nem ettem szénhidrátot, és semmi változást nem éreztem, a pudingok meg ilyenkor meg akarnak halni...
2018. dec. 8. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!