Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Szerintetek így mennyi idő...

Szerintetek így mennyi idő alatt lesz látható eredmény?

Figyelt kérdés

Sajnos az utóbbi 1-2 évben nagyon elhagytam magam, nem mozogtam, és ráadásul ülőmunkát végzek. Ezenkívül sokat kajáltam gyorséttermekben stb.

Nagyon megutáltam a testem, a combomon épp ha egy kicsit összenyomom a bőrt már szörnyen látszik a narancsbőr, a fenekem is lóg, az is narancsbőrös.

Az alábbi étkezést kezdtem el egy hete:


Reggeli: kávé mandulatejjel, quinoás barnarizs pufiszeletből 2-3, fél avokádó és tonhal VAGY egy közepes adag zabkása cukor nélkül gyümivel


Ebéd: pulyka/csirke/hal váltogatva valamilyen salátával, esetleg kuszkusszal.


Nasi: kipróbáltam a chia mag pudingot kókusztejjel, az eléggé bejön. Emellé zöldségrudakat szoktam gyártani, humusszal eszegetem.


Vacsi: pufirizs sonkával, tojással salival.


Próbálok legalább 2 litert inni egy nap, ez még nehezen megy. Edzőterembe még nem járok, otthon szoktam tornázni/jógázni jutyub videók alapján. Az adagokat viszont nem mérem nagyon, annyit eszem, hogy jól lakottságot érezzek, ez lehet hogy kicsit sok?


Egy ilyen étrenddel szerintetek mennyi idő alatt lesz eredmény? Vagy min változtassak? 1-2 hónap alatt örülnék ha látnék változást hogy tovább motiváljam magam.


N/25, 162 cm 55kg



2019. júl. 27. 21:43
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Az avokado zsirjai teljesen jok ha kaloriaba bele fer mehet akar minden nap tobszor is, igen a teljes kiorlesu kenyer jobb mint a pufirizs, de nezd meg jol, hogy tenyleg azt veszel e mert a legtobb amit a boltban kapsz az ilyen 30szazalekban teljeskiorlesu lisztbol keszult, az meg nem eleg jo.
2019. júl. 28. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Növenyi zsir. Igazabol ha keto dietat csinalsz akkor mehet. De ahoz erteni kell. En ugy gondolom magas fehefje roszt alacsony szenhidrat megalacsonyabb zsir a legtutkobb. Bar megvisel az igaz közerzet teren. A Frutyubon valoban sok hasznos dolgot lehet tanulni. A vitamin ha bantja a gyomrod stb. Akkor valtanek valami kissebbre pl centrum patikai a lrgjobb. Vagy vitaking. A cardio hozza az eredmenyt ezalatt bicikli futast ertek vagx seta mog tul nehrznek erzed s futast. Par sulyzos edzes jog tesz hogy formas legy. Bocsi telorol irtam.:D
2019. júl. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Fogyáshoz jó az a fajta rozskenyér, ami ilyen nagyon barna, kockába csomagolt.
2019. júl. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!