Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 1 hónap után látható eredmény?

1 hónap után látható eredmény?

Figyelt kérdés

3-4 kilót szeretnék fogyni 1 hónap alatt szigorú diétával és mozgással.

Nyár elején 3 év után kiderült, hogy csalt a barátom. Az önbizalmam amúgy sem volt helyén (17 éves vagyok, pont ebben a korban), az önképem is valami szörnyű volt. Mégjobban úgy éreztem, hogy nem vagyok elég, főleg, hogy volt rajtam 3-4 kg felesleg. Nagyon keveset ettem, fogytam is 7 kilót, amivel rengeteget ártottam magamnak. Nyilván ez koplalás volt, így ezt követően jöttek a falásrohamok, és szép lassan visszahíztam azt 7 kilót. Elhatároztam, hogy mostmár NORMÁLISAN szeretném leadni ezt az utolsó párat. Nem vagyok vastag, csak a hasamon és a lábamon lett egy picit zsírosabb rész (szemét kajákon éltem - csodálom, hogy nem a háromszorosa jött vissza), amit el szeretnék tüntetni. 1 hónap alatt lehet-e eredményt elérni? Persze az álomalak még messze van, és arra hagyok is magamnak időt, hogy szép, tónusos testem legyen, mindössze ruhában szeretnék "karcsúsodni". Jövő hónapban lesz egy ünnepség, ahol ott lesz az illető, és szeretném neki, de elsősorban magamnak bebizonyítani, hogy igenis érek valamit.

Szóval a kérdésem röviden: Egészséges életmóddal, rendszeres sporttal (heti 3-4 óra edzés), mindössze 3-4 kiló leadható-e, és felöltözve lehetséges-e, hogy látszódjon, hogy jobban mutatok?

Előre is köszönöm :)



2016. dec. 7. 20:39
 1/1 anonim ***** válasza:

Egy hónap alatt pont leadható 3-4 kg. Ami egy ruha méret, és szerintem már észrevehető:)


Az egészséges életmód és a sport mindenképpen csak a Te javadat szolgálja, úgyhogy vágj bele! Felejts el a koplalást, többször egyél keveset egy nap!

2016. dec. 8. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!