Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit és hogyan tegyek?

Mit és hogyan tegyek?

Figyelt kérdés
Le akarok fogyni. De ez most komoly. S nem egy két hónap alatt mármint rövid idő alatt gyorsan és sokat, majd a duplája jöjjön vissza, hanem lassan, nem túl sokat de azért lehessen látni a változást. 17 éves lány vagyok, 1,70 cm magas 68 kg. Mit tegyek és hogyan? Kinek mi vált be? Segítsetek

#fogyókúra #fogyás #látható eredmény
2019. márc. 7. 19:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Dehogy gondolod komolyan. Már rég utána olvastál volna hiteles oldalakon, hogy mit hogyan, ha valóban ezt akarnád.

Amúgy kalóriabázis app és mozgás. Én már mínusz 6 kilónál járok.

2019. márc. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A kalóriabázis egy csaló dolog. Ne mindegy,hogy a napi x kalóriádat miből viszed be: pl édességből vagy minőségi zöldség,gyümölcs, hal stb. Ehhez nem kell túl sok logika. Természetesen fogysz a kalóriadeficit miatt,de a szervezet hosszú távon kiéhezik a fontos tápanyagokból és idővel visszacsap a dolog.


Mozgás és helyes táplálkozás,még véletlenül sem éhezés. Milyen az "összetételed"? A kiló nem sokat számít. Én 173 cm vagyok és 79 kiló :D,viszont ez izom és ránézésre vékony vagyok. Amikor 59 kiló voltam,vékony voltam ugyan,de szottyadt. Ismerősöm ugyan ilyen magas, minimum 15 kilóval kevesebb,de "nagyobb". Ha izmos,szálkás és vékony szeretnél lenni,akkor súlyzós edzés és evés. Ehhez érdemes egy komoly teremben tanácsot kérni,mert így az atyaisten sem fog tudni személyre szabott tanácsot adni. MAx a felelőtlen divatdiétások...

2019. márc. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ehez ne random emberektol kerj tanacsot... ha komolyan gondolod, etkezesi tanacsado. Mindenki teste mas, itt senki nem taplalkozas szakerto. Ha meg az, ingyen nem segit

Tudod, olcso husnak...

2019. márc. 8. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
48%
Ha ezt a választ tovább küldöd 700 embernek, holnap reggelre teljesül a kívánságod.
2019. márc. 8. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A kalóriabázis jó kis mankó.

Az, hogy mit egyél teljesen egyénfüggő.

Persze vannak általános dolgok, sok zöldség-gyümölcs-rost-folyadék stb.

De hiába írom, hogy egyél pl. káposztát ha nem szereted.

Sokan korlátozva vannak anyagiak Vagy esetleg a főzés miatt, idő miatt.

Tényleg nagyon egyéni.


A lényeg a kalóriadeficit+mozgás. Nincs se csodadiéta, se csodabogyó.

2019. márc. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!