Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Tudtok nekem mondani olyan...

Tudtok nekem mondani olyan recepteket ami finom és kalóriaszegény?

Figyelt kérdés
Csípős recepteket főként,de minden érdekel.
2019. aug. 21. 21:20
 1/8 anonim ***** válasza:
57%

Cukkini, gomba, paprika, hagyma, paradicsom, hal, csirke, padlizsán az általad kedvelt kombinácóban nyársra (hosszú hústűre) felhúzva.


Szórd meg zöldfűszerrel, chillivel, citromlével, pici sóval. Ha kapsz folyékony füstöt, az is jó.


Tegyél egy tepsibe sütőpapírt, tedd rá, és süsd meg a grill alatt. Félidőbrn forgasd meg.


Ne kell rá zsiradék, és nagyrészt fehérje meg idény zöldség. Mosogatni se kell, csak kidobni a sütőpapírt.

2019. aug. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm.1000 kalórián tartom magam,saját testsúllyal edzek és napi 2x kardiózok általában fél órát.Általában sok savanyított cuccot eszek.
2019. aug. 21. 22:04
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Az 1000 kalória sanszos hogy edzés mellé kevés, az izmaidat éled fel, és szédülékeny leszel...
2019. aug. 22. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Kerlek vidd fel a kaloriadat mert magadnak artasz. Minimum 1200 de inkabb 1300
2019. aug. 22. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

1000 kalória? A koplalàsnak semmi értelme...

Amúgy hasznàlj chillit, csípőspaprikàt, borsot. Nagyon sok zöldségféle van ami finom, hús mellé köretnek. Ízlés dolga.

2019. aug. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én imádom a sült karfiolt, egészben, sajttal

Mivel keto diétán vagyok, ezért ehetek sajtot, nem tudom neked beleférnek-e a zsíros dolgok


Úgy csinálom, hogy felfordítom a karfiolt, alulról bele tudok dugdosni a rózsái közé sajtot, vajat meg mindenféle finomságot, beteszem egy tepsiben a forró sütőbe 10-15 percre egy kis vízzel alatta, ettől beleolvad a sajt meg a vaj egy kicsit, kiveszem, megfordítom, megkenem meleg vajjal, és megszórom sajttal kívülről is: visszadugom a sütőbe, és egy jó órányi sütés után ránézek: ha a sajt aranybarna, akkor kész van


Imádom a karfiolt szinte minden mennyiségben

2019. aug. 22. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Én nem követek mindenféle idióta diétát,csökkentet kalória,egyszerű cukrok kilőve és mozgás.Ennyi,nem kell semmi ketongén meg mit tudom én milyen ősember diéta.
2019. aug. 23. 00:55
 8/8 anonim ***** válasza:
Szíved joga azt követni amit csak akarsz, nekem a keto hozta meg azt amit évek alatt nem tudtam elérni egyszerű adagcsökkentéssel
2019. aug. 23. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!