Ettol fogyhatok?

Figyelt kérdés

napi kb fel kg csirkemell,zoldseggel illetve joghurttal meg tojassal,meg feherjeturmix.mellette sokat gyaloglok,napi 6km az alapjaraton megvan,csak most nagyon beteg lettem.szerintetek ez igy jo?csak kb 7-8 kilotol szeretnek megszabadulni.

159cm/65kg/l



2019. dec. 2. 11:57
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
35%

a banán nem hízlal. a gyümölcsök nem hízlalnak.

egy kis józan észt szerezzél valahonnan, mert ennek így nem lesz jó vége.

2019. dec. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
#11 mondom,a leghizlaloBB gyumolcs.inkabb neked kene egy kis eszt szerezned valahonnan.
2019. dec. 2. 23:15
 13/19 anonim ***** válasza:

Nem muszáj banánt enni, csak annyit mondtam, hogy ilyen kevés szénhidrát mellett még az is belefér. 24 g ch van egy banánban, egy almában pedig 21 g. Elenyésző a különbség, mégis sokan azt hiszik, hogy a banán nem jó, ha fogyni akarsz, bezzeg az alma igen.

300g csirkemellben van kb. 93 g fehérje. Az is bőven elég neked egész napra. Ha a suliba fehérjeport viszel, 200 g csirke is elég lenne fehérje szempontjából. Ha már gyümölcsöt nem akarsz enni, egyél jó sok zöldséget, és ne csak salátákat.

Egyébként ha elkezded, amit kitaláltál, hamar rá fogsz jönni, hogy nem jó szinte csak fehérjén élni. A másik két makró is fontos, ahogy az is, hogy a napi kalóriamennyiség ne legyen koplalós.

2019. dec. 3. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
39%

"mondom,a leghizlaloBB gyumolcs"


ilyen sincsen.


még valami?

2019. dec. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Az iràny jó, de hosszútàvon ez így nagyon unalmas. Nem kell àllandóan csirkét enni, ehetnél sertést, pulykàt, marhàt, halat, minél többféle zöldséget, tojàst, olajos magvakat is. Simàn beiktathatsz hüvelyeseket, néha tésztàt, krumplit is.

Értem, hogy lowcarb étrendet szeretnél, én is azt tartom, de ez nem jelenti azt, hogy mindig kerülni kell a szénhidràtban gazdagabb alapanyagokat. Néha belefér. Vàltozatosabban kellene...hosszútàvon tarthatóbb lenne.

2019. dec. 5. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Kedves #11? Hogy a gyümölcs nem hízlal? Te megőrültél? :D Fruktóz.... inzulin, ez mond esetleg valamit? A gyümölcs = desszert. Üres, cukros és tápanyag nélküli (ugye a mai génmódosított csodákra gondolok).
2020. nov. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

16.


11. vagyok. azt hittem a kérdező egyedül van a hülyeségével, de akkor ezek szerint nem (ok, nem hittem azt, tisztában vagyok, hogy a fél fogyni kívánó világot belevitték ebbe a tévhitbe. ha te is bedőlsz ennek a "kerüljük a gyümölcsöket, mert az ördögtől valók" marhaságnak, akkor persze nyugodtan. ki is nevetheted azokat, akik esznek gyümölcsöket, több marad annak, aki értékeli őket.

2020. nov. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
hát akkor ennyi erővel a fehér kenyeret is ajánlhatnád fogyáshoz.. :D hihetetlen mennyire vakon élnek még mindig emberek. azért mert az instán zabkását látsz gyümölcsökkel reggelire, vagy a vegán propaganda azt mondja... Génmódosított, mesterségesen édesebbre "gyártott" cukros sz*rt, amiben már régóta nincsen semmilyen tápanyag, az egészségtudatos ember, főleg aki fogyni akar, teljes mértékben kerüli. Gondolom tejet is iszol, meg finom joghurtot, kefirt is eszel...az a jó kis tejcukor meg ösztrogén kombó, attól is lehet ám fogyni! nyam, nyam! :)
2020. nov. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

látom mindent tudsz rólam :D

akkor még azt hozzáteszem, hogy ezt tanulom egy londoni suliban, ahol bizonyíték-alapú oktatás folyik. de biztosan igazából az instáról szedik a tananyagot, és ők a hülyék.


amúgy: ki beszélt arról, hogy fogyáshoz ajánlanék bármit? de mindegy, látom megvannak a saját hiteid és véleményed, én téged semminek az ellenkezőjéről nem szeretnélek meggyőzni.

2020. nov. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!