Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Hogyan szánjam rá magam a...

Hogyan szánjam rá magam a diétára?

Figyelt kérdés
10 kiló plussz van rajtam szülés után, már nagyon zavar. 2-3 napig megy a diéta de egyszerűen folyton éhes vagyok. Meg eleve ezek a teljes kiőrlésű kajaktól ha elkezdem enni már hányingerem van. 5x keveset ettem, semmi cukor semmi fehér liszt. Vagy más fajta diétát kéne csinálnom? Nem eszek sokat pedig. Az a baj szerintem, hogy este eszek többet mert későn alszok el, 9-10kor is még eszek valamit, meg reggeli általában péksütit szoktam. Tornázni szoktam, 2naponta 30-40 percet meg sokat sétálok, de a diéta egyszerűen nem megy

2020. jan. 6. 21:13
 1/8 anonim válasza:
57%
Próbálj ugyn úgy étkezni, csak mindenből kevesebbet, igyál rengeteget, napi min.3l így nem lesz éhségérzeted, és MOZOGJ a cardio a kulcsa mindennek
2020. jan. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem reklám, de amúgy a kalóriabázis alkalmzás sokat tud segíteni. Én is elkezdtem használni. Célt tudsz beállítani meg ilyenek és ő méri hogy hogy haladsz vele. Jó kis app. Ott be tudod írni hogy mit ettél és ő azt ott kiszámolja hogy még mennyit ehetsz. És akkor nem is kell éheztetned magad.

Vagy ha nem tetszik akkor tudatosan készítsd fel a tested a diétára ne egyből vonj ki mindent az életedből, mert besokalsz.

2020. jan. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem muszáj teljes kiőrlésű kajákat enni, én pl. nem eszek semmit, amiben bármilyen liszt van. Van még annyi más hasznos étel. Ha folyton éhes vagy, valamit nem jól csinálsz. Kezdd azzal, hogy naponta legalább 3 étkezéshez megeszel egy jókora adag zöldséget (lehet főtt étel formájában is), persze hús, tojás, egyebek mellé. Reggel péksüti helyett egyél egy rántottát zöldségekkel. Minden péksüti cukros, még a sósak is, a tk. péksütikben is többnyire van fehér liszt.

Mekkora a baba, szoptatsz még? Ha szoptatsz és a baba még nincs hozzátáplálva, óvatosan a diétával.

2020. jan. 7. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

[link]


Tessék, de ha szoptatsz, akkor csak óvatosan a diétával.

2020. jan. 7. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha folyton éhes vagy, akkor rossz a módszered. Érdemes a tàpanyagok arànyaival jàtszani, és kitapasztalni mivel érzed jól magad, ugyanis nem vagyunk egyformàk, nem mindenkinek jó ugyanaz az étrend.

Nekem az a tapasztalatom, hogy nem elsősorban a mennyiségeken meg kalóriàkon kell szorítani mindenàron, inkàbb nézd meg azt hogy mit, milyen tàpanyagból mennyit eszel és milyen minőségben. Én ezen a vonalon indultam el tavaly, mikor elkezdtem és működik, mindenféle szenvedés nélkül.

2020. jan. 7. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Másfél éves, már nem szoptatok
2020. jan. 7. 14:07
 7/8 anonim ***** válasza:

"nem eszek sokat pedig" - szóval nem tudod mennyit eszel.

Kezdd el vezetni akár egy füzetben vagy épp kalóriabázison az étkezésed. Mindent grammra pontosan írj fel kalóriaértékkel együtt, a lötyiket is, mindent. Így kiderül valójában mennyit eszel. Kalóriabázison ki tudod számolni mennyit ehetsz fogyáshoz.

Aki még nem számolt kalóriát kicsit bonyolultnak gondolja a méricskélést és számolást, pedig nem az.

Nem az a baj, hogy este eszel többet, hanem egész nap valószínűleg többet eszel mint kéne.

Ha kalóriaszámolással és sporttal nem indul meg a fogyás, akkor valami eü probléma lehet.

2020. jan. 8. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
69%
Nekem ott jött a fordulat amikor ráálltam a mérlegre ( én az a típus vagyok aki ha tudja h hízik direkt nem áll rá)... brutális sokkot kaptam. Aztán levetkőztem pucérra és jó alaposan megnéztem magam a tükörben ( ha tudom h híztam a tükröt is kerülöm). Aztán felvettem azokat a ruháimat amiket direkt ki sem vettem a szekrényből mert tudtam h nem jön föl rám... na ott abban a pillanatban eldöntöttem h nem nem és nem. Elég volt, változtatok mert undorodtam magamtól. 1 év alatt sunyin felszaladt rám 8 kg, az elején észre sem vettem, nem is akartam észrevenni. Nem éreztem jól magam, az önbizalmam kb nulla volt. Kellettek ezek a sokkhatások amiket tudatosan kerültem eddig h végre a változás útjára lépjek. Azért írtam ezt le, mert neked is kell egy ilyen löket, nem feltétlenül ilyen mint nekem, de valami jön és akkor kattan makd valami. Akkor nem fog érdekelni h éhes vagy, v kívánsz vmit, ott lebeh előtted a cél és felé tartasz. Remélem hamarosan te is elhatározod igazán és sikerül elérni a célodat.
2020. jan. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!