Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Ma rántott csirke szárnyat...

Ma rántott csirke szárnyat szeretnék enni, eleve sütöben sütöm tehát zsírt nagyon csekélyet vesz fel? Ez belefér a diétába? Vagy lehet a zsemle morzsát helyetesíteni?

Figyelt kérdés
2020. jan. 14. 07:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
nem tudom milyen a diétád, de nyugodtan egyed, nem kell ezen így izgulni, mindent helyettesíteni és állandóan arra gondolni, hogy mit NEM szabad enni. túlságosan korlátozod magad, ennek általában nincs jó vége. nem azt mondom, hogy egyél minden nap rántott csirkeszárnyat, de mivel láthatóan szereted, ne iktasd ki teljesen az életedből.
2020. jan. 14. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Diéta szó jelentése étrend.

Ha diétázol az nem azt jelenti, hogy salátát meg csirkét eszel, de disznót nem...

Hanem, hogy ki van számolva, megvan tervezve az étrended... ettől diéta a diéta... tehát legalább előír egy kcal mennyiséget, jobb esetben egy szénhidrát, fehérje, zsír arányt és mennyiségeket... így azrán ha értelmesen diétáznál, akkor az fér bele amit csak bele akarsz paszírozni, azt tervezel bele amit csak akarsz a pacal pörkölttől a dobostortáig.

2020. jan. 14. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

köszönöm.lchf -et csinálok,max 90ch 120g zs1í és ennyi fehérje......

Igen imádom és ez a kedvencem,egészségesebbé próbálom tenni azzal h nem használok olajat,vagy is csak nagyn jeveset,de kokusz zsírt teszek ma alá,esetleg.:)

2020. jan. 14. 08:52
 4/14 anonim ***** válasza:
Fogyás szempontjából mindegy, hogy kókuszzsír vagy olaj... Az lchf lényege pedig az, hogy zsírral helyettesítjük a kieső szénhidrátot, tehát a zsír lehet több. Azzal nem kell annyira spórolni.
2020. jan. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Fogyás szempontjából mindegy, egészség szempontjából nem... Mármint az étolaj helyett a kókuszzsír.

Low carb étrenden nem kell ennyire aggódni a zsír miatt. Rántott húst lehet csinálni paleós lisztekkel, panírral is. Én nem használok zsemlemorzsát, lisztbe (nem búza), majd tojásba forgatom a húst és úgy sütöm meg zsírban. Néha szórok rá szezámmagot is. De ha a ch keretedbe belefér, nyugodtan egyél hagyományos módon készült rántott csirkét.

2020. jan. 14. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
igen bőven belefér,de a kalória na az már gáz!! Tegnap pl 1900kcla-t és majd meg vesztem éhen :(.dennem ettem csak 5dkg sajtot
2020. jan. 15. 07:03
 7/14 anonim ***** válasza:

Törekedj a minél több vízben oldódó rostra (zöldség, gyümölcs)

Az eltelít...

1900kcalt össze lehet hozni 3 milka csokival is, és jóhogy megveszel éhen tőle, de akar több mint 1kg vegyes zöldségköret is lazan belefér...

2020. jan. 15. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
nem ettem csokit.rántott húst ettem,meg 2pár virslit ,pici majonézt ,és kb ennyi
2020. jan. 15. 08:56
 9/14 anonim ***** válasza:
Ha 1900 kcal mellett éhes vagy, akkor vagy valami alapbetegséged van, vagy még nem találtad meg, hogy mitől laksz jól. Szóval kísérletezz. Ha most kezdted és eddig sokkal többet ettél, akkor viszont próbáld kisebb lépésekben csökkenteni. Az ételek elkészítése is számíthat, én gyakran eszem zabot, és azt tapasztaltam, hogy zabkásának megfőzve sokkal jobban telít, mint főzés nélkül. Pedig semmi plusz dolgot nem teszek bele, csak berakom a mikróba öt percre, és ezen múlik, hogy már 9-kor éhes leszek, vagy csak délután 1-kor.
2020. jan. 15. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Azt azért beláthatod, hogy ez távolról sem egy normális étrend. Amiket írtál, mind belefér normális mennyiségben, de nem csak ezeket kellene enned, és ezeket sem minden nap. Ha éhes voltál, az nem valódi éhség volt szerintem, inkább csak azt jelezte a szervezeted, hogy más tápanyagokra is szükséged lenne...
2020. jan. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!