Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A rántott camambert belefér a...

A rántott camambert belefér a diétába?

Figyelt kérdés
Vegyes zöldségsalátával, semmi krumpli vagy tészta stb.!
2013. máj. 20. 16:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Attól függ, mi a cél...
2013. máj. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Minden belefér, a mennyiség a kérdés.
2013. máj. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
szerintem nem, én is imádom, de eleve panírozott cuccokat nem szabad enni egyrészt, mert plusz szénhidrát, másrészt felszív egy csomó zsírt a panír. a camambert eleve egy zsíros sajt, szóval nem, nem fér bele. a kérdés az, hogy ennyire szigorúan kell venned a diétát és nagyon küzdesz, vagy csak igyekszel egészségesen táplálkozni? mert akkor egyszer belefér..
2013. máj. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem vagyok nagyon szigorú diétán. Szeretnék fogyni kb. 8 kg- ot, de inkább az a jobban odafigyelek kategória, és hát azt mondják inkább a köreten múlik minden, gondoltam akkor ez mehet.
2013. máj. 20. 16:59
 5/8 anonim ***** válasza:
Igazából inkább a szénhidrátokon, de ha 8 kg a cél, akkor a rántott camambert inkább hanyagolnám egy ideig...
2013. máj. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha a lisztet/zsemlemorzsát kicseréled valami normálisabb dologra, akkor beleférhet. A zsírral nincs baj, legalább kevesebbtől jóllaksz. Legalábbis nagyon sokan így működnek, én is. A szénhidrátot érdemes alacsonyan tartani, de annak sem kell extrém alacsonynak lennie a fogyáshoz.
2013. máj. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Mire lehetne kicserélni a morzsát?
2013. máj. 20. 21:07
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem szoktam rántani, így igazából nem tudom, mi a jó rá, gondolom, valami durvára őrölt olajos mag (szezám?) vagy zabpehely szokta betölteni eme szerepet :) Valami rémlik is, hogy olvastam ilyeneket. Nekem a dolgok kirántása mindig roppant macerás volt, inkább tempurálok, de azzal sem szoktam fárasztani magam.
2013. máj. 20. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!