Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Tudtok még mondani édességeket...

Tudtok még mondani édességeket olyan 200 kalória tartalommal?

Figyelt kérdés
Kalóriát számolok és valami édességet is be akarok iktatni. Én eddig a pudingot 95 kalória 100 grammba és a gesztenyepürét 209 kalória 100 grammjába szoktam enni édességként. Tudtok még ilyen alacsonyabb kalóriatartalmú nasikat írni? Sós édes egyaránt jöhet.
2019. febr. 26. 17:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Bármelyik kis szelet csoki.
2019. febr. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
52%

Zabkasa/muffin/bármiféle süti karfiollal a térfogatnoveles miatt.

Nem érződik a karfiol, de mégis nagy adag kaját eszel.


Banán+tojás palacsinta is jó például.

2019. febr. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Tábla csoki egy harmada.

De bármit ki tudsz számolni a csomagoláson lévő kalória érték szerint.

2019. febr. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Krémtúró:


500 gramm zsírszegény túró, vanilia aroma, 2 kis pohár natúr joghurt, édesítő, citromlé.


Túrót összetöröd villával, hozzáadod az aromákat (vanilia, édesítő, citromlé) és hozzá kevered az egyik joghurtot. Botmixerrel krémesíted. Utána hozzákevered a másik pohár joghurtot is kanállal.


4 felé osztod. 1 adag 200 gramm


228 kalória 20 fehérje, 14 szénhidrát, 10 zsír.


Ezt akár este is nasizhatod.

2019. febr. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Oreo (4db)
2019. febr. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Orias turorudi.
2019. febr. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Müller light tejberizse kb ennyi kalória/pohár, ilyet gyakran veszek mostanában. 2 sor töltetlen tejcsoki is nagyjából 200 kcal, étcsokiból 2,5 sor, ha töltött akkor attól függ mi van benne, de 1-1,5 abból is kikerül. A szelet csokik közül is vannak amik ekörül mozognak, nekem a mars szelet a kedvencem az 210 kcal.


Gyümölcsöt szoktam még natúr joghurttal keverni meg egy kevés mézzel, habár ez nyáron/ősszel jobb amikor az eper, málna, barack és hasonlók már szép érettek és nem aranyáron mérik őket. Chia puding még elég könnyen elkészíthető és ha mondjuk mandulatejből készíted nem kell pluszba édesíteni és kevesebb kcal, mint a tehéntejből készült. Kevés gyümölcsöt ehhez is lehet keverni. Neten utánanézel van még egy csomó zabpelyhes süti recept is.


Sósnak én zöldségeket szoktam sütőben kicsit megpirítani kevés olivaolajjal (pl cukkinit, káposzta leveleket, répát) és humusszal vagy kapros joghurttal nagyon finomak. Vagy még krémeket szeretek készíteni (tojáskrém, padlizsánkrém meg ilyesmik) és ezeket korpovit kekszre vagy abonett kenyérre kenem és ezeket szoktam rágcsálni.

2019. febr. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
250grammos jogobella ivójoghurt. Egs! :)
2019. febr. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én ilyen esetekre kis szeletes csokit szoktam enni (pl. Kapucíner), vagy Rossmannban kapható gyümölcsgolyót, epreset.
2019. febr. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!