Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ajánlanátok diétás édességeket...

Ajánlanátok diétás édességeket (boltból)?

Figyelt kérdés

Egy hónapig (3 hét van hátra) nagyon szigorú alacsony kalóriabevitelű diétára fogtam magam. Az a szabálykövető típus vagyok, akit a "tiltás" megszegése eléggé lelomboz :D


Most nagyon megkívántam valami édeset (nem gyümölcs/zöldség) aminek minél alacsonyabb a kalóriatartalma.


Most fogyókúrázom először, így nem ismerem a diétás sütiket, cukrászdákat


2019. máj. 28. 10:55
1 2
 1/13 anonim válasza:
Fagyi esetleg? Pl nálam a fagyizóban árulnak diétás fagyit, cukor helyett édesítőszerekkel.
2019. máj. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Norbi update puding

imádom, főleg a csokisát

2019. máj. 28. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

"Egy hónapig (3 hét van hátra) nagyon szigorú alacsony kalóriabevitelű diétára fogtam magam."

Ez nagyon nem hangzik jól...

Amúgy én ilyenkor gyümölcs mellé még az édesítőszeres krémtúrót szoktam enni (zsírszegény túróból)

2019. máj. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 lilla64 ***** válasza:
A boltban fel van tüntetve,hogy melyik édesség diétás.
2019. máj. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Èn müzli szeletet szoktam enni. 1 szeletben 80-85 kcal van.
2019. máj. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Halo top jégkrém, isteni finom.
2019. máj. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
Én szoktam venni por édesítőszert, és natur joghurtba belekeverem, esetleg ízesítheted gyümölccsel.
2019. máj. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
A legtöbb Wawel márkájú csoki nem tartalmaz hozzáadott cukrot, én ezeket ajánlom.
2019. máj. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Én a kedvenc kekszemből eszem mindig - ami úgy lesz diétás, hogy csak 1 db kicsi kekszet eszem.


De tényleg nem hangzik túl jól a diéta, amit kitaláltál (a hosszú távú hatásait tekintve). Mindegy, te tudod, te dolgod.

2019. máj. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szénhidràtcsökkentett- cukormentes, és diabetikus csoki- cukorka. Èn ezeket eszem de ez azoknak vàlik be akik szénhidszegény életmódot folytatnak és a többi tàpanyakra is koncentràlnak ( pl én is) , nem kalóriàkra. De egyébként ezekkel is természetesen mértéket kell tartani. Engem a kalóriàk nem érdekelnek. Így is lehet fogyni. Nekem jót tett ez a szemléletvàltàs.
2019. máj. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!