Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Ezzel a módszerrel sikerülhet...

Ezzel a módszerrel sikerülhet a fogyás? Se kenyér se peksüti, se sütemény, se édesség?

Figyelt kérdés

Több mint 1 hónapja, hogy nem eszem a fent emlitetteket, valamint se burgonyát, Rizset csak nagyon ritkan pl tolottkaposztaban. Mindent zöldséggel eszek, vagy savanyúsággal. Erősítő gyakorlatokat végzek mellette Rubint Rekaval de valahogy nem halad szemmel láthatóan a fogyás pedig 85 kilorol indultam. Falun elek, sokszor eszem házi sonkát, szalonnát, kolbászt általában puffasztott rizzsel vagy 2 tojással rantottanak.

Szerintetek idővel ez lehet hatásos?



2020. ápr. 14. 09:46
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
Lehet, hogy működik, lehet, hogy nem. A szalonna és a kolbász nyilvánvalóan nem fogja segíteni a folyamatot.
2020. ápr. 14. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha a puffasztott rízst eszed, az ugyanúgy szénhidrát, ilyen erővel kenyeret is ehetnél. A tányérod úgy néz ki, hogy 2,5 rész zöldség, 1 rész tojás/hús, 0,5 rész szénhidrát?
2020. ápr. 14. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen. Puffasztott rizst maximum 3-at eszem egy nap, de inkább 2-t, gyakran nem is eszem. Cukrot gyümölcsökből viszek be, a kavemba is 1 szem édesítő pöttyöt teszek. A szalonnát és kolbászt mértékkel eszem.
2020. ápr. 14. 10:49
 4/6 anonim ***** válasza:
Éhezel? Fenntartható?
2020. ápr. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nézz utána egy kicsit!

Ha ilyen túlsúlyos vagy mégis mit keres nálad kolbász meg szalonna?

Én 62kgról fogytam 48kgra 5 hónap alatt.

8kg lement 2 hónap alatt, 6 pedig 3 hónap nagyon kemény diéta mellett. A fogyás eleinte mindig beindul, utána derül ki hogy mekkora kitartásod van. Meg egyébként a te súlyodból nem olyan nehéz bontani..

Figyelj a makrókra és a szénhidrátra is.

Amivel nekem sikerült még 50 alá is menni:

1.nap: 10g szénhidrát

2.nap: 20g szénhidrát

A fehérje bevitelem végig nagyon magas volt, a szénhidrát csökkentett fehérjepor, és a sok tojás, tiszta hús nem fogja engedni hogy beálljon az emésztésed. Persze mehet a fehérjedús brokkoli stb is.

30 naponta tarts egy 300gos szénhidrátos napot/vagy amennyit bírsz, ha van benned akkora akarat hogy utána vissza állj.

2020. ápr. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

#5 valasz

*figyelj a makrokra, foleg a szenhidratra

2020. ápr. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!