Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ez a süti nagyon hízlaló?

Ez a süti nagyon hízlaló?

Figyelt kérdés
lényegében zabpehely, tojás, egy kanal mez sutopor espuding por illetve 1dl mandula tej van benne. es ki van lapitva keksz formara es megsutve. kb 5 cm atmeroju egy keksz. egy hany kcal lehet?

2018. ápr. 28. 13:38
 1/9 anonim ***** válasza:

25g zabpehely 100 kcal

12g méz 48 kcal

1db tojás 70 kcal

40g pudingpor 160 kcal

Mandula tej kb 20 kcal


400kcal ha ennyi alapanyagot használták összesen oszd el hogy mennyi keksz jött ki

Mindenesetre ha egészet megeszed kb mintha 4/5 tábla csokit ettél volna meg


Kalóriadus mint minden édesség tehát

2018. ápr. 28. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
basszus :( köszönöm
2018. ápr. 28. 14:12
 3/9 anonim ***** válasza:
87%
Zabpehely, méz, puding por, tojás ... ennyi erővel ehetnél egy normális szelet tortát is. Minek extrázni? Az legalább tuti finom.
2018. ápr. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
ez is finom.. nem akartam lisztet hasznalni es bejott mert finom, de elgyengultem es kb ezzel a sutival ki is maxoltam a mai adagom. Azt hittem ez jobb lesz, mint egy szelet torta, marmint nem lesz annyira hizlalo de hat beneztem :D.. :(
2018. ápr. 28. 15:13
 5/9 anonim ***** válasza:
15%

Az előttem lévők azért elég érdekesen látják a dolgokat

Igenis, ez a süti/keksz sokkal egészségesebb, mint egy szelet torta, amiben cukor, olaj/vaj, édesítőszerek, mesterséges hozzávalók, stabilizálószerek vannak. Kalóriában sem annyi, mint egy jó zsíros csokitorta, úgyhogy fel a fejjel. :)

2018. ápr. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A kalóriatöbblet hizlal. Simán beférhet ennyi egy nagyobb étkezésbe desszertnek, ha úgy osztod el vagy olyan a kalóriakereted.


A zab és a méz szénhidrátbomba, nincs csodálkoznivaló rajta, hogy nem kalóriaszegény sütit ad. Azért nem olyan durvát, mintha telenyomnád zsírral és olajos maggal, láttam már érdekeseket :) S azokkal sincs baj, csak ne egyen belőle túl sokat az ember.

2018. ápr. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
63%
Én meg amondó vagyok, hogy ha valaki 80%-ban tartja az egészséges étrendet, az engedhessen meg magának alkalom adtán egy átlagos, cukros, vajas akármilyen süteményt és ne ilyen variált izékkel szórakozzon! Nem azon az egy sütin múlik, és élvezheté az életet, ha mellette normálisan tartja az étkezéseket és a mozgást. Az ilyen ügyeskedésekkel az a baj, hogy megcsinálnak egy nagy tállal, beteszik minden étkezés után, hozzászoknak az édes ízhez az emberek és hitegetik magukat, hogy diétáznak. NA persze. Akkor már inkább egyen normálisan és havi 1x egyen egy szelet igazi tortát. Nem?
2018. ápr. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
17%

Előző: nem. Én utálom a cukrot, nem akarok cukros sütiket enni, maximum ha nagyon kiváló házi sütihez jutok (amilyen típust én nem tudok sütni), bevállalhatok egy könnyebb rosszullétet, de igazából nem éri meg.

Jó dolog tud lenni egy rendes életmódváltás, ahol rendes édességeket eszünk, amik ízben nem maradnak el a hagyományosaktól. Én sem vagyok 100%-os, szinte bármivel hajlandó vagyok kilengeni évi egyszer, de ha remek sütit tudok sütni cukor és búzaliszt nélkül, akkor nem fogok másmilyet készíteni, sokat vesztenék vele és nem nyernék semmit. A méz (amit a kérdező is alkalmaz) már más, de bőven elég nekem, hogy decemberben használok egy keveset. Mézessütit nem lehet méz nélkül készíteni, az álmézesek közel se olyan finomak.


Röviden: nem mindenkinek ízlik kevésbé egy jobbféle süti s van, aki kicsit rosszul lesz a cukorbombáktól.

2018. ápr. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Szegyen!!!!nagy szegyen ez a vilag!!!!! Valaki azert lett lepontozva mert egeszsegeset irt.SZEEEEGYEN. Akkor haljatok meg szivinfarktusba ha ennyire szeretitek az olajos zsiros cukros szarokat. Es kerdezo.A suti nem hizlalo.
2018. máj. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!