Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Koplaltattam magam, de most...

Koplaltattam magam, de most elhatároztam hogy normálisan fogok enni! Így kétszeresére fogok hízni? Sehítsetek, igazítsatok ki! 14/L

Figyelt kérdés

7 hónapja nagyon-nagyon keveset ettem. Mindössze;800 kcalt vittem be, kibírtam úgy,hogy nem bűnőztem vagy nagy falánságba kezdtem. De most döntöttem el,hogy amit csináltam az hülyeség és butaság és mostantól normálisan fogok étkezni! 1800 kcalt viszek be!

Így megfogok nagyon hízni?

Ui;most már minden nap sütizek.



2017. ápr. 23. 18:49
 1/6 anonim ***** válasza:
85%

Honnan tudjam, hogy mennyi a kalóriaigényed? Van, aki 1800-tól hízik, pláne, ha keveset mozog s eddig koplalt s lelassult az anyagcseréje. Van, aki ennyivel fogy. Nem lehet megmondani vakon.


A gondolat, miszerint rosszul csináltad s változtatsz, jó, de utólag se nevezd bűnözésnek azt, hogy nem koplalsz, mert ez még mindig rossz gondolkodásra utal.


Amúgy miért nem emeled fokozatosabban? Mondjuk 1200 kcal, aztán 1300, 1400...etc., amíg el nem éred a súlytartó szintet (ami persze idővel változhat is).

2017. ápr. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

*nem bűnőztem és nem tört rám a falánkság

És most döntöttem el,hogy be kell vinnem energiát,hisz muszály.

Amúgy nem sportolok semmit

2017. ápr. 23. 18:58
 3/6 anonim ***** válasza:
30%
Ha azt akarod hogy mindossze 2het alatt visszajojjom az osszes kilo akkpr jo uton haladsz. En szemely szerint szerintem depresszios lennek ha visszajonne az a 12kg amit leadtam faradtsagos munkamba.Ha emeled hetente 100kcallal akkor kevesbe fogsz hizni,de ugyis fogsz mivel eddig koplaltal.
2017. ápr. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szóval te is beteg vagy ?
2017. ápr. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Amíg el nem éred a 18-as bmi-t, addig a hízás legyen a célod sztem
2017. ápr. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
49%
Nagyon helyes! Normálisan kell enni. Sok gyümölcs, zöldség. Ha kirántott húst eszel, azt zöldséggel. 3 óra eltelte után megeheted a köretet is, azt is zöldséggel. Evés előtt víz, után víz. Nem cukros víz vagy szénsavas. + óra után jöhet a sti is. Este 6-kor kevés vacsi, ne kenyér. A levest tészta nélkül edd. Ha így étkezel, nem fogsz meghízni. Mindent ehetsz.
2017. ápr. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!