Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Miért hülyeség a keto diéta?

Miért hülyeség a keto diéta?

Figyelt kérdés
2020. jún. 11. 15:06
 1/9 anonim ***** válasza:
77%

Nem hülyeség, jól bevált nekem. Hol hallottad hogy az?

Viszont nem igazán tisztázott az egészségre gyakorolt hatása, pro és kontra is van bőven, sok kutatással alátámasztva.

2020. jún. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
61%
Nem az, de egyrészt nem mindenkinek működik, nem is mindenkinek való. Másrészt, nagyon sokan idióta módjára csinálják. Mert a keto nem azt jelenti, hogy mértéktelenül tömheted magadba az egészségtelen zsírokat. Aztán csodálkoznak, hogy rossz a vérképük...
2020. jún. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
17%
Mert a folyamatos szénhidrát deficit miatt egész nap K.O. vagy tőle.
2020. jún. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
75%
Nem hülyeség egyàltalàn. Viszont jól kell összeàllítani ahhoz, hogy igazàn tàplàló és egészséges legyen. Ehhez hozzà értő személlyel érdemes konzultàlni, nem menni sajàt buksi utàn, mert abból gond is lehet ha valaki rossz forràsokból tàjékozódik. Pl ok, lehet enni szalonnàt, de nem mértéktelenül.
2020. jún. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%
Egyetértek az előttem szólóval. Lehet egészséges és hatásos ha jól van összeállítva, teljes értékű alapanyagokból, illetve megfelel a te szervezetednek. Fontos figyelembe venni az egyéni különbségeinket. :)
2020. jún. 17. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem hülyeség, működik - okosan csinálva (nem túlzásba véve, rövid szakasosan) nem okoz "üzemzavart".
2020. jún. 17. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
A keto mentett meg az IR-töl. 82 kilos hajpacnira dagadtam 2 ev alatt es nem mozogtam. Semennyit sem. Elotte tizenèvig aktivan futottam. Sokat. Sokszor. Vékonyan. Aztàn jött a gigantikus vetcukorszint reggelente, de mert errol fogalmam sem volt kezdetben, nem ertettem, miert szedulok. Majd egy emesztoszervi gyulladas kovetkezett. Es aztán az èsszel folytatott keto, es a mozgas-mar amennyire mozgasnak lehet nevezni egy 82 kilos valaha volt jócsaj cocafulfoklàsàt gyors séta közben. Nekem a keto periodikusan vált be. Az elso 3 honap utan lassan normal etrendre tertem vissza, aztan unra keto jott. Meg allokepessegszerzès, izomfejlesztès stb. Vègül forditott dietaval fejeztem be, hogy az anyagcserémet felturbózzam. A régi vagyok újra. Az IR elmúlt. Köszi, keto, és köszi magamnak is.
2020. jún. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen jó diéta. Az őseink se jutottak hozzá a szénhidrátokhoz az év egészében, főleg nem nagy mennyiségben, finomított formában.

Kell hozzá idő mire megszokja az ember és a zsírt megfelelően tudja használni a szervezet, pont ez a lényege az étrendnek.

De be kell tartani rendesen, sok zsírt kell enni és nem mindegy milyen forrásból.

2021. jún. 24. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Inspiráló történetek, köszi a válaszokat!


Végül nem igazán sikerült belerázódnom a ketoba.

Rájöttem, ha valaki korlátozni akarja a gyümölcs-bevitelem, meg számolgatni a makrókat (az elején azért kell) attól ideges leszek és frusztrált.


Szóval helyette végül egy teljes értékű étrenden vagyok.

Nem fogyasztok gabonákat (főleg gluténosakat, néha rizs, quinoa és zab beesik, fe ilyenkor is csak teljes formában, nem lisztként) és tejtermékeket (a pattanásosodás miatt).


Így egész jól elvagyok, plusz még mozogni és böjtölni is van energiám.

2021. jún. 25. 02:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!