Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Csináltam egy hülyeséget most...

Csináltam egy hülyeséget most mi lesz? Jojo hegyek?

Figyelt kérdés

65kg voltam most 60kg vagyok ezt szinte éhezéssel értem el, még 10 kgot akarok fogyni, már nem bírom nagyon az éhezést (napi 1 banán, kávé, 1 natúr joghurt)! Viszont ha eszem, azonnal látszik a mérlegen, tényleg! még 10-20 dkg is!

Most több leszek mint voltam??? Hogy a fenébe fogyjak már le? Nagyon elvagyok keseredve!



2014. júl. 8. 21:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Kezdjuk ott, hogy az a minusz ot kilo kozel sem csak zsir, abbol legalabb 4 kilo az viz, kiurult beltartalom illetve izom. Miutan semmit nem eszel, persze, hogy meglatszik a merlegen, ha egy kicsit tobbet eszel, ugyanis a megevett etelnek is sulya van.


Es igen, ebbol lesz a szep jojozas! Ehezel, megis hogy birnal meg 10 kilot igy leadni? Azonnal hagyd ezt a hulyeseget abba es kezdjel el rendesen, egeszsegesen enni, sok sok zoldseget, feherjet, olyan napi 1500 kcal korul es sportolj hozza.


Es ne allj a merlegre nehany hetig, meg megint nekiallnal ehezni, ami egyebkent sehova nem vezet, latod ezt mar te is magadon.

2014. júl. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
jó, de ha most elkezdek enni megint 65 leszek, és onnan már nem lesz erőm megint neki állni most lassan, egészségesen fogyózni !! Aztán majd 70 80 és 100 leszek mint egy bálna !!! elegem van
2014. júl. 8. 21:35
 3/12 anonim ***** válasza:
Oszt akkor mi van, ha megint 65 leszel? Zsírból valószínűleg eddig is keveset fogytál. Vagy csináld normálisan, vagy sehogy, és legyél bálna. A te döntésed. Ne nyavalyogj, ne keseregj, hanem egyél normális, egészséges ételeket, mozogj, és meglesz az eredmény. Nem olyan nehéz ez, mint hiszed. Olvasd el a sárga kapszulát (google), egyrészt érthetően le van benne írva, hogy hogyan kell fogyni, másrészt a stílusa számomra motiváló volt.
2014. júl. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
akkor most mit műveljek?:)
2014. júl. 8. 22:29
 5/12 anonim ***** válasza:
Az a baj hogy nem értesz a fogyáshoz!
2014. júl. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
alapanyagcsere + 200 kcal, a súlyod alapján ez 1600 kcal körül mozoghat. ennyit egyél. sok sovány hús, tojás, zöldség, sovány túró, zab,... gyümik és magvak mértékkel. sok víz, zöld tea ha szereted, és SPORT!!! :) hajrá
2014. júl. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
5ös ezért tettem fel a kérdést,mert egyszerűen már nem értem!
2014. júl. 8. 23:25
 8/12 anonim ***** válasza:

Ha nem erted, hogyan lehet tartosan es egeszsegesen fogyni, akkor itt van egy kis osszefoglalo:


Alapvetoen kevesebb energiat kell bevinni mint amennyit felhasznalsz. Am ha tul keveset viszel be, akkor a tested tartalekolo uzemmodba all at, kevesebb zsirt es tobb izmot fogsz vesziteni, illetve a dieta utan fennall a jojozas eselye. Eleget kell enni. Ez legyen a napi BMR kornyeken, amit itt tuds kiszamolni: [link]


Az sem mindegy, mibol viszed be a napi energiaigenyed. Probald meg a leheto legtobb zoldseget es feherjet enni, a szenhidratbevitelt alacsonyan tartani (50-100 g/nap). Sportolj melle sokat, ami felporgeti az anyagcseret es segit abban, hogy ne az izmaid epuljenek le, hanem a zsirtartalek.


Ha nincs sok sulyfelesleged (mar pedig annyira sok nincs) akkor kb. heti 300-500 gramm fogyas a realis. Ha ennel tobb megy le, akkor az nagy valoszinuseggel nem csak zsir. Ne a merlegre figyelj, hanem a centikre. Szerinted melyik jobb? Fogyni 15 kilot es egy ruhameretet vagy fogyni 5 kilot es 3 ruhameretet?


Bovebben a zsirbol torteno fogyasrol olvass itt: [link]

2014. júl. 9. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Itt van egy kezdő edzés edzés minden másnap megcsinálod 7 perce vesz igénybe!

[link]


Ilyeneket egyél mint csirkehús,pulykahús,halak,csiperkegomba,rizs,kenyeret váltsd fel puffasztott rizsre,zöldségekre,natúr cukrozatlan zabpehely,abonett,grillcsirke

a natúr zabpehelyhez vehetsz valami ízesített fehérje port

édességet meghazudtoló lesz hozzákeversz két kanállal amit


ilyeneket felesd el mint a:

édesség,cukor,üdítő,péktermékek,panírozott húsok,fehér lisztes ételek,mindenféle gyümölcsitalok mert tele vannak cukorral,energiaital,tészta,krumpli

érdemes megnézni mindenfélét hogy mi van benne mert agyon cukrozna ma már mindent


Ha már ezeket betartod és türelmes vagy eredményre számíthatsz!


Amúgy nem feltétlen fogyni kell hanem izmot építeni hisz az formálja a testet:

[link]


Tudom még ajánlani a sárga kapszula könyvet beírod a google keresőbe ingyen legálisan el tudod olvasni benne van a lényeg a testépítésről és az alak formálásról és a fogyásról minden!

2014. júl. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

# 9

*édességet meghazudtoló íze lesz hozzákeversz két kanállal amit adnak hozzá

2014. júl. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!