Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » A diéta tesz ingerlékenyé?

A diéta tesz ingerlékenyé?

Figyelt kérdés
Rég nem ettem egyszerű szénhidrátot, mostanában folyton feszült vagyok és ideges na meg nyugtalan.. Lehet hogy nem ártana egy csaló nap ha belefér a kalória deficitbe?
2020. szept. 14. 13:33
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
71%
Jól beállított diéta mellett is lehet ingerlékeny, mert bizonyos ételek tényleg úgy működnek, mint a drog.... Nekem eleinte annyira beütött a megvonás, hogy el is sírtam magam miatta. Még nem tartok ott, hogy merjek ilyet enni, mert akkor tuti visszaszokok. Szóval teljesen normális, el fog múlni, csak légy erős.
2020. szept. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Lehet az ételtől , valóban. Velem is megesik, hogy kevesebbet eszem mint kell, persze nem tudatosan. Csak néha így sikerül, hogy nincs rá időm, vagy elfelejtek enni. Ilyenkor ingerlékeny vagyok. Utána szoktam “kapcsolni”, hogy ma még nem is ettem. Illetve biztos, az is rá tehet, hogy hiányzik az ételek élvezeti értéke. Mióta fogyózom, azóta szinte nem is eszem gyorskajákat, édességet stb. Nem is hiányzik általában.Viszont mikor más eszi mellettem, akkor szörnyen kívánom, és vagy elcsábulok néha egy kicsit, vagy megbolondulok a vágytól. Néha add meg a szervezetednek amit kíván. Ne csavarodj be, mert teljesen megvontad magadtól az élvezeteket. Néha még “jót “ is tesz egy kis csalás. :)
2020. szept. 15. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Naná, hogy lehet! Gondolj bele! Amiket eddig ettél, a bélflórád ahhoz igazodott. Azok a bacik és gombák szaporodtak el, amik azon kaják emésztéséhez kellettek. Amikor drasztikusan váltasz, ezek a bacik éhen halnak, és más fajok veszik át a helyüket. Ez viszont nem megy egyik napról a másikra. Ha semmi inzultus nem éri őket, akkor is 8-12 nap egy-egy törzs felszaporodása.
2020. szept. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!