Ennyivel fogyhatok?

Figyelt kérdés

165 centi 90kilo vagyok.


Probalok 100g CH alatt maradni naponta. Tegnap ezt ettem:

Reggeli malnas zabkasa grammra lemerve 124,4 kcal, 18,13 CH

Ebed sult lazac es sult cekla+edesburgonya koretnek 434,4 kcal, 10 CH

Uzsonnara egy narancs es egy fel alma, grammra lemerve szinten 149kcal 30CH

Vacsora Caprese salata 667,2 kcal 7,78CH


=1385 kcal es 66CH


Mozgas csak biciklizes (mint kozlekedesi eszkoz) es seta. Sajnos meg az uszsas johetne szoba de az uszodak zarva vannak ahol elek.


2020. nov. 17. 09:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Van valami betegséged, hogy ilyen kevés ch-t viszel be?

90 kilóhoz ez a kalória nekem elég kevésnek tűnik. Én 60 kilósan ennyitől kb éheznék.

2020. nov. 17. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A csaladban mindenkinel kialakult a cukorbetegseg, en ezt szeretnem elkerulni. Illetve felek, hogy miutan abbahagyom a fogamzasgatlot kialakul a PCOS vagy IRes leszek.
2020. nov. 17. 10:39
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen. Nekem tetszik az étrended. De nyugodtan ehettél volna egy egész almát :)
2020. nov. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Keveslem a fehérjét.
2020. nov. 17. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Az alma sajnos csak fel volt, mert megszabtam a 2 kutyamat aztan kaptak 1-1 negyedet.


Igen a feherje valoban lehetett volna tobb de sajnos csak ezt talaltam otthon tegnap. De ma bevasaroltam.

2020. nov. 17. 12:16
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha a cukorbetegséged akarod elkerülni, akkor jó úton jársz. A mozgásra is ügyelj azért, legyen meg a napi aktivitás :)
2020. nov. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Elsőként a lazacot vettem észre, már kezdtem örülni, aztán megláttam a gyümölcsöket és a zabkását...Jajj neee! Miért? Komolyan még mindig hiszi valaki, hogy a gyümölcstől és valami mezőgazdasági hulladéktól fogyni lehet? A gyümölöcs: desszert! Kérlek olvass utána a fruktóznak, milyen hatásai vannak. Jah, hogy a vitaminok miatt? Elárulom a mai génmódosított, egyre édesebbre "gyártott" gyümölcsökben közel sincs annyi vitamin mint régen. Üres kalória, mint a cukor. Én azt tanácsolom, hogy reggelire egyél tojást, igazi super food, rengeteg vitamint, ásványianyagot tartalmaz. És a belsősek!!! A máj tele van mindennel, amire szükségünk van. Kérlek olvasgass Bocsi Vikitől, vagy Lakatos Pétertől. Ez a zabkása, gyümölcs kombó remélem egyszer ki fog kerülni a köztudatból. Tudom, hogy fancy youtube és insta kaja, de semmi köze az egészséghez! Ja és a kalóriát egyelőre ne is nézd. A makrotápanyagok arányain legyen a fókusz: zsír és fehérje többnyire! Szénhidrát ezekből: édesburgonya, tök, áfonya, szeder, a málna rendben van (ezeknek a gyümölcsöknek minimális a szénhidráttartalmuk) Elég napi 1-2 étkezés, javaslom nézz utána az időszakos böjtnek is :)
2020. nov. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!