Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » LCHF diétás sikerek érdekelnén...

LCHF diétás sikerek érdekelnének ki hogyan csinálja? Mennyit mozog?

Figyelt kérdés

Én 170 cm magas és 85 kg vagyok.

1 hete csinálom és jobban is érzem magam.

A puffadás megszünt.

Napi rendszerreséggel tudok WC re elmenni. Eddig heti egyszer tudtam.

Nem igazán mozgok sokat.Gyerekkel vagyok ithol vele játszom vagy elmegyünk a boltba elvégzem a házi munkát és ennyi.

Naponta 1000-1200 kalóriát viszek be. +2 liter víz

Kb mindig:

50% zsír

25-25 % fehérje és ch.

Érdekelne kinek mennyit segített és milyen eredményeket ért el a fogyásban?



2021. máj. 15. 14:28
 1/2 anonim ***** válasza:
74%

Szia.

Én már több mint 2 éve tértem át LCHF életmódra, nagyon nagyon szeretem:)

Komoly súlyfeleslegem volt, ( kóros elhízás), eddig -88kg fogyás történt, még 17 van hátra.

Étrend:

15-20% szénhidrát

20-25% fehérje,

55-60% zsír. Nekem kb így áll össze az étrendem tápanyagaránya. Lényegét tekintve Fix étrendet követek kezdetektől, figyelem hogy mit eszem, néhány hétig adminisztráltam minden nap amit ettem, de már rég nincs erre szükségem, életmód lett, megszoktam, már ez a természetes étrendem:). Az energiabevitelem az 2500 kcal környékén mozog, de ez nem konkrét direkt limit, egyszerűen annyit eszem amennyire a szervezetemnek igénye van.

Régebben sokféle módszert kipróbáltam, számomra ez a legjobb, mert minden igényemnek megfelel és így érzem jól magam.

Mozgás:

Eleinte még akkor is lihegtem, mikor az utca végére elsétáltam és fájt mindenem. Ma már rendszeresen Gyorsgyaloglok, szobabiciklizem és erősítő edzéseket csinálok. Az izületi fájdalmaim elmúltak, a petefészek cisztáim felszívódtak, minden laboreredményem javult, nincsenek éhségrohamok, se állandó fáradtság, lejöttem a kajafüggőségről, energikus vagyok, és imádom! Nekem konkrétan az életemet mentette meg ez a típusú táplálkozás.

Nyilván olyan módon alakítottam az alap szabályokon, hogy számomra hosszútávon is tartható és élhető legyen.

2021. máj. 15. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy megosztottad velem eléggé motiváló a történeted. Nem fogom feledni.
2021. máj. 16. 08:17

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!