Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » 16 èves lány vagyok. 173 cm...

16 èves lány vagyok. 173 cm ès 80 kg. Szeretnèk fogyni ès egèszsègesebben ètkezni. Tippeket, tanácsokat tudtok adni? Esetleg van valaki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés

2021. nov. 5. 19:11
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
28%
Arról nem is beszélve, hogy néhány gyümölcs magas glikémiás indexe miatt csak még éhesebb lesz, ha magában eszi.
2021. nov. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Igen #11 jol írja

Ezért kell mellé valami ami lassítja pl pár darab korpovit/cm gullón keksz. Vagy ha kremturoval eszed(15 dkg túró + 2 ek tejföl, édesítőszer, vanília aroma vagy fahéj) az is jó uzsira

2021. nov. 11. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Lol és mégis leszavazzák :D
2021. nov. 11. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
0%
De akkor hallgassatok inkább az 1esre és maradjatok ostobák.
2021. nov. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Ên hasonló helyzetben nem voltam, csak sokkal rosszabb helyzetben. De azt hiszem most már kimondhatom, hogy nagy nehezen kimásztam belőle.

170kg voltam, és életmódot váltottam, mert már nagyon beteg voltam.

Rengetek zöldség, húsok, tojás, olajos magvak, tejtermékek, némi lowcarb kenyér, tészta, diabetikus édességek kis mennyiségben, havi 1 csalónap.

Az eredmény: most 67kg (175cm) vagyok, bő 2,5 év után. Heti 10 órát sportolok is. A diéta életmóddá vált, és megtaláltam azt a mozgásformát is amit igazán élvezetből csinàlok:)

Sok sikert, erőt, kitartást kívánok!

2021. nov. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Egyel mindent mint eddig, csak kenyér péktermékek nélkül.
2022. jan. 2. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!