Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Igaz-e, hogy a szénhidrát...

Igaz-e, hogy a szénhidrát visszafogása a laposabb has titka?

Figyelt kérdés
Természetesen edzés mellett.

2022. jan. 20. 16:28
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
27%
Igen tobbek kozott
2022. jan. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
90%

hosszútávon nem, rövidtávon igen

hosszú távon attól lesz lapos az ember hasa ha leadja róla a zsírt. helyi fogaá viszont nincs szóval összességében kell fogyi

rövid távon 1-2 nap viszont számít a szénhidrát, mert sokféle zöldség és gabona puffazsthat egyeseket, illetve ilyenkor ideiglenesen több vizet tart vissza a szervezet ami meglűtszik

2022. jan. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Köszi mindkettőtöknek.
2022. jan. 20. 17:14
 4/21 anonim ***** válasza:
92%
Csatlakozom #2-hez. Éppen ezért felesleges megvonni magadtól a szénhidrátot:D Minden azon múlik mennyi kalóriát viszel be, nincs más "titka" a lapos hasnak és a fogyásnak.
2022. jan. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Úgy gondoltam, hogy a cukrot minimalizálom, a kenyeret teljes kiőrlésűre cserélem, tésztaadagot felezem. Sajnos nem szeretem a húsféléket, de azt gondoltam, hogy tonhallal, tojással, cottage cheese-zel, sovány sajttal, hüvelyesekkel oldom meg a fehérjét.
2022. jan. 20. 17:48
 6/21 A kérdező kommentje:
Eléggé szénhidrátfüggő vagyok, szóval lehet, hogy ennyi is változást hoz. Remélem :)
2022. jan. 20. 17:49
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Zabkását egyél de ne a bolti ízesítettet vedd hanem sima zabpelyhet és abból főzd meg magadnak otthon.Gyorsan kész és úgy ízesíted ahogy akarod
2022. jan. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek.
2022. jan. 20. 18:09
 9/21 anonim ***** válasza:
89%
Semmi köze nincs hozzá, csak úgy, ahogy a 2-es említette. A teljes kiőrlésűre cserélés is csak annyiban jobb, hogy minimálisan több rostot eszel vele, de ugyanúgy szénhidrát és nem is kevesebb kalória. Ha a cukrot minimalizálod, azzal kevesebb kalóriát viszel be mint eddig, szóval ez hozhat változást, de csak a kalória miatt, meg persze a közérzeted jobb lehet, ha eddig rengeteg cukrot fogyasztottál.
2022. jan. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
#9 Úgy általában szerintem visszaveszek a szénhidrátból, legyen az cukor vagy lisztes cuccok. Ártani nem fog...
2022. jan. 20. 18:25
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!