Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Mi a véleményetek az eritritről?

Mi a véleményetek az eritritről?

Figyelt kérdés

Hosszú évek óta szinte csak ezt fogyasztom, cukrot csak nagyon ritkán, keveset.

Megfontoltan, nagyon keveset eszem.

Mégis egyre több a súlyom.

168cm,78 kg. 54 éves vagyok.

Újra 72kg szeretnék lenni.

Hogy csináljam?

Volt olyan valakinél,hogy az eritrit mégis húzást okozott?



2022. márc. 1. 08:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Az eritrit energiamemtes, kalóriamentes, szénhidrármentes. Nem szívódik fel. Biztos hogy nem sz eritrittől nem fogysz. Valószínűleg ha ahelyett cukrot ennél, híznál.

Remélem nem hitted hogy csak attól hogy nem eszel cukrot, lefogxsz. Fogyni azzal lehet hs kevesebb kaloriat viszunk be mijt amit a test elhasznál. Tudok én eritritből is csinálni dobos tortát, de ha jegeszem egy uzsonnára 6 szeletet, ugyanugy hizni fogunk.

Szóval az jó ha nem eszel cukrot de nem attól fogysz. Fogyni a fent is írt kalóriadeficittől lehet

2022. márc. 1. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy az első mondja,bem a cukor elhagyásától, hanem a kalóriadeficittől függ a fogyás.

Az sem segít, ha megfontoltan eszel. Attól már kellene fogynod, hogy “nagyon keveset” eszel, de ha hízol, akkor az mégsem olyan kevés. Ezt kellene inkább megvizsgálnod. És egyébként fogyási céllal se egyél nagyon keveset, csak kevesebbet, mint amennyivel tartanád a súlyod (ezt ki kell számolni).

2022. márc. 1. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
82%
Engem megfosat.
2022. márc. 1. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi és mennyi az a nagyon kevés, amennyit megeszel? Van-e bármilyen anyagcserebetegséged, és ha tudomásod szerint nincs, mikor vizsgáltak meg utoljára ilyen irányban? Laborodon eltérések? Esetleg hormonális probléma? Ha valaki kevés kalóriát visz be az aktivitási szintjéhez képest, és mégsem fogy vagy hízik, ott valami anyagcsere vagy hormonális dolog áll a legtöbbször a háttérben.
2022. márc. 1. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Attól önmagában biztos nem hízol, de ha mellé eszel egy csomó mást, csak a cukrot kerülöd, akkor az eredményezhet hízást.

Én amúgy nem szeretem, rosszul vagyok tőle.

2022. márc. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 j001 ***** válasza:
0%

Az egyszerű szénhidrát elhagyásánál fontosabb az összetett szénhidrátok kerülése, a következő cikket érdemes hozzá elolvasni:

[link]

2022. márc. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 NTBS ***** válasza:
83%
Az eritrit egy mindentől mentes anyag. Sok mozgás, és kevesebb kalóriabevitel.
2022. márc. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem az eritrittől hízol és a cukormentességtől nem fogsz fogyni.

Használd a kalóriabázist!

2022. márc. 2. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Senior Séf ***** válasza:
61%
Nem lehet, hogy izomból veszítesz? Napjainkban sajna egyre több az autoimmun izomsorvadás.
2022. márc. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem
2022. márc. 5. 17:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!