Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Estére valamilyen kalória...

Estére valamilyen kalória szegény,de mégis tápláló és nem drága vacsora?

Figyelt kérdés
2022. máj. 30. 20:41
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Ne írkálj már hülyeséget. Majdnem mindennap 2 tojás a vacsorám egy kis zsemlével és zöldségekkel, 35 kg-t fogytam.
2022. jún. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
10%
Na,jo ezt akartam tudni.Csak azt is tudni kell hogy van-e hormonproblemaja a kerdezonek vagy sem.Mert amiatt se tudnak tobben fogyni.(pl en se tudtam ettol,hiaba ettem kevesebbet es mashogy)
2022. jún. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Nem akarok fogyni,hanem pont inkább el akarom kerülni,azért szeretnék valami könnyebbet vacsorázni!
2022. jún. 1. 22:44
 14/20 anonim ***** válasza:
Hogy mi van?
2022. jún. 1. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
54%

Egy kilo cukros joghurt eleg lesz estere?😃😃😉

Most nem ertem az egeszet mar.Kaloriaszegeny de sulyledobas elkerulese..?Miert mostanaban fogytal az ennivalotol amit eszel vagy mi a problema?

2022. jún. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Nem úgy értem!!! Egész nap össze vissza eszek,végülis mindent amit kívánok.... De estére szeretnék,kalória szegény táplálkozást,hogy könnyen emészthető ételt egyek! De lehet bután gondolkozok vagy bután fejezem ki magam! De mindenesetre köszönök minden segítséget :)
2022. jún. 2. 21:38
 17/20 anonim ***** válasza:
23%

Ez a kérés: fából vaskarika:Vagy kalóriaszegény, vagy tápláló!

A kettő együtt nem fér meg.

Megesküdnék, hogy a kérdező egy hölgy. :)

2022. jún. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Igen hölgy vagyok! De elnézést kértem ha nem jól tettem fel a kérdést...
2022. jún. 3. 17:41
 19/20 anonim ***** válasza:
30%

#17 vagyok.:)

Az a gondom, hogy gyakran keverik a táplálkozásban a

- kalóriaszegény:Fogyáshoz, csak a kalóriaminimalizálás számít,

- egészséges: vitaminban és rostban gazdag, kiegyensúlllyozott. "Táplálkozási piramis",

- böjtös: kifejezetten vallási fobalom, az aktális előírásoknak megfelelő táplálkozás,

- tápláló: nagy energiabevitel rövid idő alatt,

- kímélő: orvosi kategória, valamilyen szerv (vese, máj) tehermentesítését szolgálja,

- valamilyen vega...: állati eredetű termékek korlátozott, vagy teljes elhagyása.

Ebben a kontextusban egymásnak ellentmondó volt a kérdése. Azért gondoltam, hogy hölgy volt a kérdező, mert jellemzően ők szoktak/akarnak egy kalap alatt mindent elintézni. :)

2022. jún. 10. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
A tojás jó pár éve v mumusnak beállítva,mondván,h növeli a koleszterinszintet.Manapság már ugyanolyan szuperélelmiszernek számít az omega3+több fontos vitamin miatt,mint pl az avokádó.Én semmit nem vonok meg magamtól:reggelire édeset kívánok,úgyh cornflakesbe rakok csokidarabkákat is,du csak gyümit eszem a melóban,este viszont laktató,de ugyanakkor könnyű salit:mirelit broki-répa-karfiol mixet,rakok bele mogyimixet,1főtt tojást,aprítok bele kis avokádót,többféle sajtot,és leöntöm mindezt kefíres majonézes öntettel.Hozzá mézes teát iszom.7végén lehet "bűnözni",azaz bármit enni,de fő szempont a mértékletesség.Több,mint25éve így étkezem,és ugyanennyi ideje beállt a súlyom52kgra,ami nekem tök ideális.Ja azért a mindennapi mozgás se úszható meg,de nekem elég pörgős a munkám,úgyh az is segít,h ne hízzak el:)
2022. jún. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!