Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Kenyeret kiiktatni...tippek...

Kenyeret kiiktatni...tippek reggelire,vacsira?

Figyelt kérdés

Egy ismerösöm ledobott 5 kg-ot es szuperul nez ki a böre is (regebben problemas volt).



Elmeselte hogy egyszeruen nem eszik pekarut.


Biztos van itt mas aki szinten nem eszik pekarut vagy keveset (neha-neha) csak.

Azoktol kerdem akkor mit esztek helyette?


Nekem bevallom hozza tartozott eddig a reggelihez a kenyer vagy egy bableveshez vagy gyors vacsihoz egy kenomajas kenyer paradicsommal stb.


Köszönöm a tippeket.


(az ismerösömet nemtudom , akarom megkerdezni mert csak tavoli ismeros akit kb sosem latok)


2023. ápr. 27. 19:40
1 2 3
 11/24 anonim válasza:
62%

Van olyan jellegű gluténérzékenység, ami nem bélproblémákat okoz, hanem kifejezetten bőrproblémákat.

Amúgy a glutén senki számára nem túl egészséges dolog, de ha nem tudod elhagyni teljesen, akkor próbáld meg egyszerűen a fehér lisztet kerülni. Puffasztott rizs, abonet, teljeskiörlésű pékárúk helyette 👌

2023. ápr. 27. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
56%
11. Pékárú - olyan termék, aminek az ára megegyezik egy pékével.
2023. ápr. 28. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%

Rizskasat szoktam reggelizni, vagy rantottat, ilyesmiket. De nekem pl soha semmi melle nem hianyzott a kenyer, nem dieta miatt eszek keveset, hanem mert nekem a kenyer kb egyfele kajahoz tetszik, ha konkretan kenyeret akarok enni, felvagottal pl, illetve konzerv hal melle. Ezeket eleg ritkan fogyasztom, talan egy honapban egyszer veszek kenyeret.

Ha csak napkozben akarok gyorsan enni valamit, altalaban van itthon banan, vagy konzerv kukorica, azt szeretem tejfollel, stb.

2023. ápr. 28. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:

13as a rizskasa az egyenlo a tejberizsel?


köszönöm

2023. ápr. 28. 11:46
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
Én a zabkásától, pufirizstől, abonettől nagyon éhes leszek, eszem kenyeret, bagettet, kiflit, de egyszerre nem sokat. 7-8 dkgot egy szendvicshez például.
2023. ápr. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 NTBS ***** válasza:
46%
Szerintem csak csökkentsd.
2023. ápr. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
58%
Én is elhagytam a fehér liszttel készült ételeket, azóta sikerült fogynom. Nem eszem abonettet, meg puffasztott rizst meg Korpovit kekszet se, ezektől ugyanúgy stagnál a fogyás. Olyanokat eszek, hogy tejes zabkása, joghurt zabkorpával, kefír kölespehellyel, vakamilyen sült/párolt hús párolt kölessel. Kedvencem a zöldségsaláta (paradicsom, uborka, paprika stb) olívaolajjal, balzsamecettel, túróval, kevés natúr kukoricapehellyel. És hát mozgok, az mindenképp kell.
2023. ápr. 29. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim válasza:
86%
Turo, cottage, műzli, tojás tobb formában, virsli friss zoldséggel, zoldségsaláták, pástétommal nem a kenyeret kened meg, hanem a paprikát mondjuk, és mellé ugyan úgy johet a szalámi, párizsi saláta mondjuk répával, halas saláta szintén répával, egy doboz tejfol, 1-2 kanál méz bele és tele vagy energiával délig, hummusz poréhagymával.
2023. ápr. 30. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
de jo ötlet! paprika mint egy zsemle megkenni...köszi 18as ezt tuti bevetem
2023. ápr. 30. 19:15
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
Uborkával is jó.
2023. ápr. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!