Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Kenyeret kiiktatni...tippek...

Kenyeret kiiktatni...tippek reggelire,vacsira?

Figyelt kérdés

Egy ismerösöm ledobott 5 kg-ot es szuperul nez ki a böre is (regebben problemas volt).



Elmeselte hogy egyszeruen nem eszik pekarut.


Biztos van itt mas aki szinten nem eszik pekarut vagy keveset (neha-neha) csak.

Azoktol kerdem akkor mit esztek helyette?


Nekem bevallom hozza tartozott eddig a reggelihez a kenyer vagy egy bableveshez vagy gyors vacsihoz egy kenomajas kenyer paradicsommal stb.


Köszönöm a tippeket.


(az ismerösömet nemtudom , akarom megkerdezni mert csak tavoli ismeros akit kb sosem latok)


2023. ápr. 27. 19:40
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
41%
Ugyanazt edd amit eddig kenyér nélkül, ennyi.
2023. máj. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Ez a "nem lehet kenyeret enni" demagógia a 2000-res években volt menő, mára azért illik tudni, hogy a napi kalóra összbevitel az, ami eldönti, hogy hízni fogsz, vagy fogyni. Nem eszik az ismerősöd pékárut, magyarul megfosztja magát az ezzel járó kalóriától. Ilyen egyszerű. Az igaz, hogy az egyszerű szénhidrátokat gyorsan megemészti a szervezet és utána hamar éhes leszel megint, de ha sokszor eszel, akkor magyarul túllősz a napi kalóriaszükségleteden, és azért hízol.
2023. máj. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
22-es, szerintem nem mindig mindenkinél csak a kalória szamít. Azt vettem észre, hogy a kenyérfélék sokkal hosszabb ideig parkolnak az ember beleiben, mint a nem fehér liszttel készült ételek. Ha nem eszem fehér kenyeret, sokkal könnyebb az emésztésem, energikusabb vagyok, mint kenyér, tészta stb. fogyasztása után.
2023. máj. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

#23

Anyám példáját tudom erre felhozni, aki elkezdett regenor diétázni, mert valaki mondta neki, hogy az milyen jó. Nem evett gyors szénhidrátot, se kenyeret, se pékárut. Leadott 2 hónap alatt 8 kilót, ami dícséretes, aztán persze mesélte, milyen jó a regenor diéta. Kérdeztem tőle, hogy miket eszik és legfőképp mennyit? Aztán kibújt a szög a zsákból... Persze nem lehetett vele megértetni, hogy nem a regenortól fogyott le, hanem attól, hogy kalóriadeficitben volt 2 hónapon keresztül.

2023. máj. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!